O T E M P O R A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wining and dining, drinking and driving, excessive buying, overdosing and dying
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 jemmos butas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutoriusPranešimas
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyTr. 06 07, 2023 9:55 pm

Tikrai sėkmingai Emmos vyras ją dabar kankino, nes kiekvienas žnybtelėjimas labai skaudus buvo, todėl negalėjo ji ramiai gulėt ir Jaehyun prašymai, kad Emma nesimuistytų, nebuvo išklausyti. Suvaitojo iš nepasitenkinimo, kai vyras pareiškė, kad galiausiai pačiai reikės eit vaikus raminti ir migdyti, jeigu vėl pasigirs jų verkimas. Emma tikrai turėjo tikslą išsilaisvinti iš savo vyro glėbio, nes ne tik skaudėjo, bet ir kvėpuot sunku darėsi, kai toks rimtas vyras dabar ją užgulęs buvo, todėl nesijautė blogai, kad pati pradėjo žnaibytis ir per pilvą jos mylimasis gavo. Bet tada jau nebejuokinga pasidarė, nes visi tie muistymaisi užtarnavo Emmai smūgį per galvą iš mylimiausio vyro pasaulyje, kas tiesiog privertė ją dar labiau suraukti veidelį, bet dabar ne dėl to, kad pikta buvo, o labiau dėl to, kad vaje kaip skaudėjo ir verkti norėjosi,- atjungti mane nori ar koks tavo planas?- Suburbėjo, daug garsiau šį sakinį pasakydama, o kai Jaehyun pasitraukė nuo Emmos, ji pati atsisėdo, susiimdama delnais už galvos sau, dar taip reikšmingai pažiūrėdama į savo vyrą, lyg norėdama jam protą pist pradėti, bet tada pajautė, kad pipec kaip skauda tą vietą, per kurią vyras jai sėkmingai jobino, todėl galiausiai tiesiog verkt pradėjo.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:35 pm

Tikrai dabar kol laukė verdikto kaip jaučiasi Emma po smūgio Jaehyun galvojo sustos širdis, nes viskas ką matė dabar jis tai surauktus antakius ir tokias emocijas, kurios nieko nepasakė aiškaus. O jis toks prasižiojęs kaip pikachu žiūrėjo į žmoną ir bandė suvokt situacijos rimtumą.- Ne, meile, ką tu čia, aš juk netyčia,- sumurmėjo švelniai, vaje, tikrai kaip su vaiku šnekėtų dabar. Lyg čia ne Emma sėdėtų, o jau Arielle prisikėlus, todėl dabar kai abu sėdėjo ir žiūrėjo vienas į kitą Jaehyun skenavo akim mylimąją. Juokinga, nes ta tyla atrodo reiškė, kad viskas jau praeityje, bet pradėjusi verkti Emma išvis Jaehyun privertė pasimesti.- Vaje, Emma, kodėl verki,- taip tolygiu tonu pasakė, vapšie be jokios įdomesnės emocijos, nes nežinojo kaip reaguot, todėl pirmas instinktas buvo savo delnais suimt žmonos kūną ir arčiau savęs prisitraukt, kad ji galvą ant jo papų padėtų, nes girdėjo, kad raminantys jie buvo. Turėjo progą dabar išbandyt,- neverk taip garsiai, Emma, dieve brangus, vaikai, juk aš netyčia, meile mano, shhh, ramybės,- glostydamas jos plaukus kartojo,- aš nenoriu tavęs atjungti, bet gal jei būčiau atjungęs dabar neverktum, vaje, ar nori kad atjungčiau? Pasakyk ir aš atjungsiu,- teiravosi žmonos, lyg ji pasirinkimą turėtų dabar gyvent ar negyvent, nes kas jam ten, greit suteiktų ko ji nori.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:35 pm

Neberūpėjo jau Emmai tas išgirstas "netyčia", nes galiausiai koks skirtumas, tyčia jis jobino savo žmonai per galvą, ar ne, vis tiek labai skaudėjo, nes Jaehyun rankos tikrai daug hantelių gyvenime mačiusios. Todėl ir nesugebėjo Emma susilaikyt, verkt pradėjo, norėdama savo skausmą ašarų pavidalu išlieti, ir net negalėjo sakyt sau, kad iki vestuvių užgis, nes vestuvės jau įvykusios,- verkiu, nes skauda man,- sumurmėjo, o tada tiesiog prisiglaudė prie savo vyro, kai buvo pritraukta į jo glėbį, rasdama vietos tarp jo papų ir gražiai padėdama galvą ten. Tikėjosi tikrai, kad ras ramybės Jaehyun glėbyje, nors ką tik ten pat buvo ir visai kitaip viskas baigėsi,- taip, atjunk mane, bus ramybė tada, aš užtilsiu amžiams ir vaikai neverks,- toliau burbėjo, bet jau ramiau buvo, nes tikrai Jaehyun papai ramybę skleidė. Du gražius pipirus nuramino, tai ir žmoną nuramins,- tu niekada jėgų neapskaičiuoji su manim. Bent jau atsiprašytum,- toliau leido sau bumbėt, kaip Emmai įprasta, nes tikrai nesiruošė dabar paleisti to lengvai, nors skausmas jau slūgo, vyras galvos jai nepraskėlė, tai bent jau tiek gerai, todėl ašaros baigėsi ir Emma dabar tiesiog dūsavo, vis dar atsirėmusi į paduškėles savo vyro, kol galiausiai pakėlė rankas ir apsikabino Jaehyun liemenį, prisiglausdama taip dar arčiau jo. Kelias akimirkas sėdėjo tylėdama, ramybės ieškodama, o kai ją surado, pradėjo tyliai juoktis ir įžnybė savo vyrui į šoną, bet neskaudžiai, šiaip pakybint norėdama,- tu tikrai vieną dieną atjungsi mane, kaip gyventum be savo žmonos, m?- Paklausė, nes pati susimąstė, kad ji be Jaehyun tai tikrai gerai negyventų. Mirtų iš skausmo ir sielvarto, todėl vėl akimirkai liūdna pasidarė ir ji dar arčiau vyro papų prisispaudė. Greit emocijos keitėsi, turbūt pms poniai.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:35 pm

Glaudė vyras arčiau savo žmoną prie krūtinės, lyg tikrai ten kažkokių gydomųjų savybių būtų, o ne tiesiog raumeningi papai. Na, bet atrodė, jog padeda Emmai tie papai, ramybę ten ji atrado, kaip ir vaikai anksčiau, tai kažkaip matėsi slūgsta ir jos ašaros.- Tik jau baik, taip stipriai nedaviau, kad čia verkti reikėtų,- murmėjo jis dabar, lyg teisindamas save, kad nu tikrai juk paprastai netyčia davė, net be jokios jėgos. Negi jo moteris tokia bejėgė ir greit iškertama...,- nu kaip tu šneki, Emma, baik,- aiktelėjo, sūpuodamas ją tam glėbyje it vaikelį, tikrai elgdamasis su žmona kaip su savo mažaisiais pipirais. Tiesiog dūsavo kol jis skundėsi.- Atsiprašau, meile, nenorėjau, netyčia taip, tu man trenkei ir aš automatiškai kažkaip va taip padariau,- pasiaiškino dabar gražiai, tikrai kaip niekad švelnus būdamas, ne tas Jaehyun kur dažniausiai galima matyti. Kai jau pasibaigė ašaros ir mylimoji apsikabino jo mažą ir gražų liemenį jis tik arčiau ją pats priglaudė savęs. Tyla tikrai dabar namuose buvo ir jie tiesiog laikė vienas kitą, kol galiausiai Emma juoktis pradėjo ir dar įžnybo į šoną Jaehyun, dėl ko jis aiktelėjo susiraukdamas.- Nu nešnekėk taip, negyvenčiau aš be tavęs, Emma, kodėl tu tokia dramatiška, neatjungsiu aš tavęs,- suburbėjo, kad jai išvis tokie dalykai į galvą ateitų,- jau nustojai verkt? Jau nebereikia mano papų?- paklausė, lyg norėdamas susirinkt juos ir todėl dabar taip atsitraukė nuo Emmos, bet jo žvilgsnis prigavo jos iš chalato iškritusį papą ir taip vaizdžiai atsiduso gražindamas žvilgsnį ant mylimosios veido,- tavo papas, Emma,- pastebėjimą tokį davė dūsaudamas toliau, nes sunku jam draugaut su jos papais, toks vienpusis relationshipas.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:35 pm

Labai smagu dabar buvo Emmai prie savo vyro papų pasitrinti, liūdna, kad per drabužius, bet geriau, negu nieko. Klausantis jo žodžių galiausiai ir nuotaika pagerėjo, dėl to ir pasigirdo žmonos juokas, bet kai paklausė Jaehyun, kodėl Emma tokia dramatiška, ji nieko neatsakė, nors pagalvojo, kad tikrai iš savo vyro brangiausio išmoko tokia būti. Atsiduso, kai Jaehyun paklausė, ar nebereikia jo žmonai papų ir atsitraukė, nes jau norėjo Emma prieštarauti, kadangi labai smagu jai buvo tarp vyro paduškėlių, tikrai norėjosi daugiau. Bet irgi nieko garsiai neišsakė, nes pamatė savo dūsaujantį vyrą, kuris galiausiai pakėlė žvilgsnį į Emmą, susirasdamas jos akis. Nustebusiu žvilgsniu, kilstelėjus antakius skenavo savo vyro veidelį, bandydama suprasti, kas tokią emociją iššaukė, o kai išgirdo jo pastabą, tiesiog juoktis pradėjo, atmesdama plaukus atgal ir net nesibaimindama dėl to, kad vienas kokosas labai gražiai iš po chalato išlindo pasisveikinti,- šneki taip, lyg bijotum mano papo,- pakomentavo caktelėjus liežuviu ir uždėjus rankas ant Jaehyun pečių privertė jį atsiremti į sofos atlošą, pati labai greit užsilipdama ir apsižergdama vyrą, gražiai ant jo kelių vietos susirasdama,- ar trenkei man dėl to, nes supykai, kad su stajaku palikau tave? Ar nori, kad pasirūpinčiau tuo?- Paklausė, savo vyro gražias akis susirasdama, kol pakėlus delnus pradėjo jo plaukus glostyti, gražiai patraukdama juos nuo Jaehyun veido ir tada pasilenkus pakštelėjo jam į lūpas.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:35 pm

Girdėti Emmos juoką po tokio įvykio buvo išties geras indikatorius, jog viskas pasitaisė ir ji nesiruošia jo pro langą išmest pirmą pasitaikiusią akimirką. O juk jis taip žmogus bijojo, kad niekada jam neatleis, jog NETYČIA iš alkūnės jis davė jai į galvą. Jiems atsitraukus vienas nuo kito ir dabar kovojant Jaehyun žvilgsniu su žmonos krūtimi jam net reikėjo truputį sulaikyti kvėpavimą, nes išties, nesąžiningos muštynės būtų, jei vienas su iškritusiais papais varžovą akina.- Išties bijau, per silpnas aš jiems,- atsiduso, nes tereikia Emmai parodyti papą ir dar jei duoda paliest, iškart Jaehyun susilanksto ir daro viską, ką nori žmona jog jis darytų. Dabar mylimajai pakeitus jų sėdimą poziciją ir atsisėdus ant jo, Lee delnai automatiškai nugulė ant merginos liemens. Aišku, toliau jis dūsavo, nes graži pozicija tokia buvo ir dar tas šilkinis chalatas taip prastai Emmos kalniukus dengė, kad čia realiai pojūtis, lyg nuoga žmona ant jo sėdėtų.- Aš tau trenkiau netyčia, bet jei taip nori rasti tam priežastį tebūnie dėl stajako,- sumurmėjo,- ir nežinau ar sugebėsi pasirūpinti manim su tokio tipo trauma, turėtum pasiimti geriau biuletenį, neiti į darbą ir panašiai, kad pasveiktum,- irgi dabar prisidėjo prie to smūgio aptarimo, lyg ten tikrai jau taip iškirto tamsiaplaukę, kad padėk Dieve. Dabar Jaehyun nusprendė apžiūrėt žvilgsniu mylimosios kaktą,- bet ten raudona, manau bus mėlynė. Nepadės makiažas, visi matys, kad tave mušu, turėsiu eit į policiją dėl smurto artimoj aplinkoj,- atsiduso toliau šnekėdamas taip, kad svarbu šnekėtų.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:35 pm

Nebūtų keista, jeigu Emma sugalvotų ilgesniam laikui užsišikti ir greitai neatleistų, nes čia nuo princesės nuotaikos priklauso, bet šiandien ji jau buvo sutikus žmogų, kuris viso Emmos pykčio buvo vertas, todėl vyrui liko tik meilė, nereikėjo su žmonos kaprizais ir charakteriu kovoti, gal tik truputi,- nesijaudink, tavo žmona stipri ir be biuletenio susitvarkys, vienas muštynes išgyvenau jau šiandien, išgyvensiu ir dar vienas,- atsiduso, akis pavartydama, prisimindama, kas vyko šiandien darbe pas ją, nes juk iki galo detalių nepasakojo savo vyrui, tik užsiminė, kad jo išprotėjusi ex aplankė Emmą šiandien. Planavo žmona vėl papus parodyt, kad nebijotų Jaehyun jų, nes juk nėra ko, bet tada išgirdo vyro sekančius žodžius ir susiraukė,- Jae, rimtai? Mėlynė bus? Nenusišnekėk, vaje, kaip aš į darbą eisiu, išvis kaip žmonėms rodysiuosi,- pradėjo burbėti, nulipus nuo vyro kelių ir tiesiog priėjo prie veidrodžio, kuris kambaryje buvo, pradėjo analizuoti savo galvą ir veidą, ieškodama kur ten raudona ir bandydama išsiaiškinti, ar tikrai mėlynė bus. Emma juk iki išprotėjimo savo išvaizda rūpinosi, nes visada norėdavo atrodyti kaip gražiausia ir geriausia savo versija, todėl mintis, kad net makiažas nepadės ir teks su mėlyne vaikščioti, buvo jai labai siaubinga. Net negalvojo apie jokius galimus zajavus ant jos vyro, kad prieš žmoną smurtauja, nes tai tik detalės,- nėra taip raudona, kad mėlynė būtų, kodėl gąsdini mane,- toliau burbėjo, bandydama save nuraminti, vis dar veidrodyje savo atvaizdą analizuodama, jau net nesigilindama į tai, kiek tas chalatas Emmos kūno dengė, o kiek nedengė, nes ne tas galvoj dabar buvo.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:37 pm

Juokinga, nes jei dabar kas iš šono stebėtų Jaehyun, tai tikrai aprašytų visą dabar jo kūno kalbą kaip "7 stages of grief" tik kad "7 stages of learning what happened to your wife throughout the day". Niekas neparuošė jo tam sakiniui, kad "vienas muštynes" jo žmona išgyveno šiandien ir jis tiesiog po to jau truputį taip atsijungęs buvo daugmaž, literaliai savam pasaulyje bandė susitaikyti su tokiu teiginiu. Nes juk logiška kokios muštynės ir kodėl jos galėjo vykt ir su kuo. Dabar jau pyktis aiškiai matėsi Jaehyun veide ir jis tiesiog liko stebėti kaip nueina Emma prie veidrodžio. Tiek daug minčių jo galvelėje gyveno, kad jis nežinojo ką galiausiai išties galvoti, o ką išmesti, todėl ir pasirinko pakilti nuo sofos ir priėjęs prie žmonos ją švelniai apsukti, kad jie žiūrėtų vienas į kitą.- Kokias muštynes išgyvenai?- taip rimtai paklausė, tamsiu žvilgsniu, dėl ko ganėtinai net gąsdinančiai atrodė ant kiek rimtas jis buvo ir nebuvo nei kruopelytės dabar jam būdingo laisvumo prie Emmos,- ar tu susimušei su ja?- neminėjo net savo buvusios vardo, nes užtenka jai duoti dėmesį, tegul būna pokalbiuose ji tiesiog "ta" ir tiek. Jautėsi Jaehyun, kad jei išgirstų jos vardą dabar, tikrai skylę sienoj paliktų.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:37 pm

Labai susikaupus analizavo savo veidelį prieš veidrodį, todėl nepastebėjo iškart, kad Jaehyun priėjo prie Emmos. Suprato, kad prie veidrodžio ne viena stovi, kai buvo apsukta savo vyro ir teko jam į akis pažiūrėti. Iškart pamatė tą tamsų Jaehyun žvilgsnį, kuriame nebuvo likę jokių emocijų, kurios dar būnant jiems ant sofos liejosi, dabar atrodė, kad visa atmosfera kambaryje pasikeitė. Emma tiesiog atsikrenkštė ir gūžtelėjo pečiais, kai išgirdo Jaehyun klausimus apie šiandienos įvykius,- na, ji pradėjo man už plaukų tampyti, turėjau juk gintis. O aš net nepadariau nieko. Tik pasakiau jai tiesą į akis,- paaiškino, kas ir kodėl įvyko pas Emmą darbe, o tada caktelėjo liežuviu,- dėl to ir sakiau, kad nenoriu jos matyt daugiau. Neprognozuojama ji. Pasikartosiu, tikrai nežinau ką ir kodėl tu veikei su ja,- vis dar žiūrėdama savo vyrui į akis pasakė, o tada vėl apsisuko ir pasilenkė prie veidrodžio, paskutinį kartą leisdama sau išanalizuoti savo veidelį, kol galiausiai atsistojo ir pažvelgė į Jaehyun per veidrodį, nes jis dabar už Emmos stovėjo,- melavai man. Nebus mėlynės,- jau net kiek lengviau atsidusdama sumurmėjo, nes ramiau jai, kad viena problema mažiau gyvenime bus.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:37 pm

Jaehyun ramiai kvėpuodamas bandė dabar raminti save, nes tikrai mintys ne pačios šviesiausios šią sekundę buvo. Ir ne, nebuvo jos kupinos kažko seksualaus, nes agresija labiau paėmė vyro mintis, noras kažką tai durnai Callistai padaryt. Tiesiog, užkast ją, o su ja ir visas problemas prasidėjusias ties jos pasirodymu. Dievaži, kažkoks košmaras ta vaikščiojanti bėda. Tereikėjo Jaehyun išgirsti, kad "ji pradėjo man už plaukų tampyt", kad atsidustų ir grynai atkabinęs rankas nuo Emmos suspaustų kumščius. Kol žmona toliau grįžo tyrinėti savo kaktą veidrodžio atspindyje Lee pats žengė žingsnį atgal užversdamas galvą ir delnais užsidengdamas veidą. Smagu būtų jam, jei dabar mėlynė mylimosios rūpėtų, nes norėjo verčiau kai kam kitam tokią mėlynę užstatyt, kad nežinia kas padėtų ją užmaskuot.- Aš ją užmušiu, Emma,- sumurmėjo kimiu balsu nuleisdamas rankas ir tiesiog apsisukdamas, imdamas lėtai vaikščioti aplink kambarį,- aš tikrai ją kitą kartą pamatęs užmušiu, bus paskutinis kartas kai ji suknistai kvėpuoja. Kišasi kur jai supistai nereikia, įsivaizduoja, kad aš esu kvailas. Užbaigsiu aš jos kančias ir savo,- taip žiauriai piktai šnekėjo, tik nežinia jau galiausiai ar pats sau planus pasakojo ar vis dar Emmai, bet faktas, kad dabar jis kaip kovinis šuo nuo lenciūgo atitrūkęs.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:37 pm

Kadangi Emmos žvilgsnis jai pasisukus į veidrodį buvo nukreiptas į Jaehyun akis, labai gerai ji matė, kaip vyras žengė žingsnį atgal, užversdamas galvą ir veidą užsidengdamas. Suvokė iškart, kad negerai dabar bus ir nežmoniško pykčio banga parėjo, todėl jau iškart suprato, kad reik čia ir dabar ugnį gesint, nes paskui tik blogiau bus. Turbūt dėl to ir nesakė nieko apie ginčą ir muštynes su Callista, nenorėdama per daug įsiplėsti ir bereikalingo streso sukelti, o galiausiai ir dabar tik tarp kitko paminėjo, nes į temą buvo, kadangi iš vyro irgi prasileido netyčia,- ei, meile, ne, palauk, viskas juk gerai, aš pasirūpinau tuo,- atsisukus į savo vyrą prašnekėjo, o kai pamatė, kad jis pradėjo tiesiog vaikščioti aplink kambarį, Emma iškart prie jo nuėjo, atsistodama priešais, uždėdama rankas ant jo pagalvėlių ir taip pabandydama jį sustabdyti, kad nustotų jis sukti ratais aplink svetainę, ir pakėlus veidelį vyro žvilgsnį pabandė susirasti,- aš tuo pasirūpinau ir nemanau, kad ji grįš dar kažkada. O tu tiesiog turėtum pasikalbėt su ja ir pasakyt, kad nesielgtų ji kaip nenormali. Tik pasikalbėt, gerai?- Pabandė tiesiog ramint savo vyrą dabar, nes tikrai matėsi, kad žiauriai piktas jis buvo, nežinojo Emma, ar užteks jos žodžių, nes jau net neatminė paskutinio karto, kada jis buvo toks, kaip dabar, o kai toks pyktis žiaurinis pareidavo, tai logiška, kad ir išsakyti žodžiai prasmę įgaudavo ir tikrai žinojo Emma, kad jis nejuokauja apie savo tokius planus garsiai išsakytus.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:38 pm

Nemėgo Jaehyun būti tokiu, koks buvo dabar, namuose. Dažniausiai darbe tekdavo tokiu piktu pabūti, nes kai atsiranda koks urodas, norintis įrodyti savo vietą, visuomet tenka parodyti, kad esi viršesnis ir užpisa tave menkinimas kitų, o ypač paties tavęs. Toks piktai žudantis jis buvo ir tik kai reikėdavo pačiam kulką kažkam tarp akių padovanoti, tad mintis, jog jis toks namuose, norintis imtis agresyvių veiksmų, tai buvo neraminanti idėja. Išvis, Jaehyun agresijos nevaldymas dažnai buvo kažkuriuo aspektu kaip tiksinti bomba, bet prie Emmos visuomet jis rado ramybę, tik įdomu kiek ilgai ji bus jo ramybės šaltiniu... Jam ėmus vaikščioti po kambarį ir žmonai greit atsistojus priešais tamsus vyro žvilgsnis pasitiko pažįstamą veidelį, į kurį dabar žiūrėjo su tikrai ne šviesiausia emocija.- Emma, man absoliučiai nusispjaut ant to vaiko, kuris šimtu procentų net nėra mano, ji suknistai gyvena geriausią gyvenimą galvodama, kad vedžioja mane už nosies ir kad aš kažkoks debilas iš sekančios laiptinės. Nekenčiu, kai žmonės mane nuvertina, nekenčiu, kai elgiasi lyg jie laimėtų. Ji tiesiog suknista kalė, kuri nežino kas jai darosi, ir aš jai parodysiu, Emma, aš jai parodysiu kaip aš nekenčiu tokių kalių, kurios supistai nesugeba gyvent savo gyvenimo, nes bando imti daugiau negu apžioja,- taip pilnas pykčio šnekėjo, pakeltu tonu ir žaibuojančiom akim,- todėl aš neatsakau už mano susitikimo baigtį su ja. Tiesą sakant, važiuoju pas ją, žinai, kol ji nepamiršo kokia durna yra, nes tikiu, kad iki rytojaus išmoks apsimest,- taip pasakęs atsitraukė vėl nuo žmonos imdamas eiti link pagrindinių durų, kad ten batus apsiautų.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:38 pm

Emma pažinojo savo vyrą gerai, todėl nebuvo svetimi jai pykčio priepuoliai, bet dažniausiai jie visi darbe pasitarnaudavo, kai reikėdavo dalykus padaryt, ir todėl Jaehyun namie ramus ir juokingas tėtis būdavo. Bet dabar visai kitokios emocijos atsiskleidė ir Emma tiesiog klausėsi Jaehyun, kaip jis toliau dalykus kalbėjo, nebūdamas ramus ir vis dar tiek pat pykčio iš savęs spinduliuodamas, kai galiausiai net pareiškė, kad važiuoja šią akimirką pabendraut su savo buvusia. Žinojo Emma, kad gerai nesibaigs, jeigu dabar Jaehyun pro namų duris išeis, todėl ir nesiruošė pasiduot, galiausiai kokia ji žmona, jei nesugebės savo vyro sustabdyti ir nuraminti. Pasivijusi Jaehyun vėl atsistojo priešais jį, dar kartą sustabdydama, kad nepradėtų jis batų autis ir rengtis, ir dabar pati uždėjo delnus ant vyro skruostų, dar kartą priversdama jį į savo žmoną pažiūrėti,- nenoriu, kad kažkur važiuotum. Vaikai atsikels greit, neabejoju, kad Arielle norės tėčiui papasakot viską, ko nespėjo prieš užmigdama, ką aš pasakysiu jai?- Pirmiausia pabandė padėt jam ramybės surast vaikus paminėdama, nes žinojo, kad tiek jai pačiai, tiek ir jos vyrui jų pipirai silpna vieta buvo, todėl pasirinko taip bent iš dalies užgesint ugnį, kad neišeitų Jaehyun pro duris greičiau nei Emma sumirksėti spės. O tada jau kitais dalykais naudotis pradėjo, nes rankos labai greit iki vyro kaklo nusileido, tada iki pečių, o paskui ir papus glostyti pradėjo,- nenoriu, kad kažkur važiuotum, nes noriu tavo dėmesio,- sumurmėjo ir tada patraukė rankas, nes dabar jas nuleido prie savo chalato ir jį atrišo, leisdama jam Emmos pečius, o tuo pačiu ir visas kitas grožybes apnuogint,- juk žinai, kaip man patinka tavo kekše būt. O dabar aš visiškai nuoga po savo chalatu, nejaugi nenori tuo pasinaudot?- Paklausė, vėl uždėdama rankas ant savo vyro, dabar jau ant bickių, pradėdama leistis žemyn ir glostyti visus gražius raumenis, kol galiausiai tiesiog suėmė jo delnus ir pradėjo eiti atgal link svetainės, bandydama Jaehyun kartu su savim ten nusivesti ir tikėdamasi, kad nesipriešins jis.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:40 pm

Emma išties visuomet buvo kertinis taškas ties Jaehyun nervais. Na, egzistavo tos temos, kurias palietus Jaehyuni rgi nurimsta, bet jei nebūtų Emmos ir jei ne ji būtų tas žmogus, kuris tas temas paliečia, turbūt tik išliejęs pyktį savais būdais vaikinas atrastų ramybę. Tad ir dabar aptemdytas nervais protas turėjo greit ramintis, nes dar kartą žmonai atsistojus priešais jį ir neleidus nieko daryti jis turėjo jos klausytis. Jos delnai, kurie suėmė skruostus, ramino Lee ir iš po piktų, agresijos pilnų akių išlindo tas pats švelnus vaikas, kuris tiesiog nuo pat jaunystės sugebėjo tik kumščiais ir jėgos rodymu išreikšti savo poziciją. Būtų užtekę Arielles paminėjimo, bet nusprendė Emma iki galo užtikrinti, kad Jaehyun namuose liks, nes ėmė glostyti jo kūną. Išties, tamsų žvilgsnį pakeitė tiesiog paprastas, ieškantis tinkamos emocijos šiai akimirkai, nes jis pats pasimetęs buvo. Grynai tiesiog kaip tas stovinčio vyro emoji jis buvo, bandydamas suvokt kaip pasibaigė jo pyktis ir kur tiksliai jis nuėjo, bet žinojo, kad tiesiog jis šiai minutei nuslūgo iki kol vėl prisimins, kad egzistavo toks žmogus kaip Callista. Tik mintys išgaravo kai nusprendė žmona chalatą kiek atlaisvinti visai atrišdama.- Aš pasinaudočiau, bet nemanau, kad tu pasiruošusi tam, todėl tiesiog pasėdėkime, gerai?- leidosi tikrai būti nuvedamas į svetainę, ant tos pačios sofos, ant kurios pirmiau pats atsisėdo ir nusitempė su savimi kartu Emmą, pasisodindamas ją šonu ant kelių. Rankos automatiškai apsivijo tvirtai jos liemenį, tuo pačiu nuspręsdamas ir padėdamas galvą ant mylimosios krūtinės, tiesiog dėliodamas vis karts nuo karto nekaltus bučinius kur tik galėjo,- rytoj su ja pasikalbėsiu. Vakare. Po darbo,- sumurmėjo tyliai alsuodamas, padėjęs dabar galvą virš jos apnuogintų krūtų.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:40 pm

Žinojo Emma, ką ir kaip pasakyt ar padaryt, kad padėtų vyrui tokiose situacijose kaip ši nurimti ir su savo nervais susitvarkyt. Tačiau kiekvieną kartą, kai prasidėdavo tokie pykčio priepuoliai, būdavo baisu, jog kažkada nebeužteks Emmos žodžių ir veiksmų, kad Jaehyun savo pyktį paleistų. Bet dabar, rodėsi, viskas gera linkme ėjo, nes vyras niekur neišėjo ir tiesiog leido būti nuvedamas į svetainę. Emma kaip visada buvo pasiruošus padaryt viską, ką tik reikės, kad Jaehyun iki galo nurimtų, todėl jam pasakius, kad nori tiesiog pasėdėt, prisėdo su vyro pagalba ant jo kelių ir susirado ten sau vietos gražiai, įpindama pirštus į Jaehyun plaukus, kai jis galvą padėjo ant Emmos krūtinės, ir pradėdama švelniai juos glostyti. Po paskutinių Jaehyun žodžių nieko neatsakė, leido jam toliau ramybės savo žmonos glėbyje ieškoti, vis dar jo galvą glostydama ir pati tyliai alsuodama, laukdama, kol nustos jos širdis daužytis kaip išprotėjus. Jautė Emma, kad Jaehyun pasimetęs ties savo jausmais ir ieško bet kokios emocijos, kuri pyktį galėtų pakeisti, todėl po trumpos tylos pauzės nusprendė šnekėt pradėt, bet kaip visad atsargiai, nenorėdama netyčia vėl kokio trigerio paminėt, kuris iš naujo pyktį sukeltų,- myliu tave, labai, tu ir vaikai esat man patys svarbiausi, neįsivaizduoju, kaip gyvenčiau be jūsų, visada būdama darbe iš proto einu, nes noriu kuo greičiau pas jus grįžti,- tyliai sumurmėjo, lyg priminti norėdama, prieš tolimesnius savo žodžius, kad net ir tokios akimirkos kaip ši Emmos jausmų nekeičia, kad ji vis dar taip pat beviltiškai įsimylėjus ir visiškai atsidavus savo šeimai, tuo pačiu norėdama primint savo vyrui, kad jam kaskart išeinant pro namų duris yra žmonės, kurie jį labai myli ir laukia jo sugrįžtant. Po savo žodžių atsiduso ir vėl švelniai suėmė vyro skruostus, akimirkai patraukdama jo veidelį nuo savo krūtinės, kad galėtų dar kartą jie vienas kitam į akis pažiūrėti,- gerai, gali rytoj pasikalbėt su ja, bet turi pažadėt man, kad tik pasikalbėsi, gerai? Prašau, tiesiog pažadėk man, kad viskas gerai bus,- pradėjo kalbėt, dabar tokiu švelniu žvilgsniu žiūrėdama į Jaehyun, tokiu pačiu, kuriuo į savo vaikus visada žiūrėdavo. Laukdama Jaehyun atsakymo pasilenkė ir pradėjo mažus bučinius ant jo veido dėliot, visur, kur tik pasiekė. Buvo pasiruošus iki galo visą savo dėmesį skirti jam, nes kaip kitaip savo dėmesio kekšę Emma nuramint iki galo galėtų? Aišku, kad tik atiduodama jam visą savo dėmesį ir meilę.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:40 pm

Išties, Jaehyun visuomet tokioj situacijoj ieškodavo arba kaip greit numalšinti pyktį arba kaip jį pakeisti kažkuo, kas būtų momentinis problemos sprendimas. Šiuo atveju turėjo antro plano laikytis ir tiesiog pasitenkinti tuo, jog gali arti žmonos pabūti. Tie bučiniai, kuriuos jis kartas nuo karto paliko ant mylimosios krūtinės buvo savotiškas pykčio išleidimas ramiu būdu, nes negalėjo kitaip išleisti pykčio. Kaip ir buvo galima manyti- neleido Emma kitokiai vakaro baigčiai įvykti, nes Jaehyun tai nebūtų pykęs, jei ir būtų ji jį išleidusi. Ypač kai jo protą tokia agresija neadekvati apėmė. Tiesiog ramiai klausėsi žmonos, klausydamas tuo pačiu ir jos širdies plakimo, kuris išties darė dalykus jam ir progresyviai ramino pačio jo įsisiautėjusią širdį. Bet nieko Jaehyun nepasakė, toliau ramiai kvėpavo spausdamas mylimąją arčiau savęs kol galiausiai turėjo pakelti akis kai suimtas jo veidas buvo. Dabar jau tikrai iki galo suvokė tą mintį, kad Emma yra jo mediatorius, pasirengusi kiekvieną kartą jį nuraminti ir suteikti tokią ramybę, kurioje jis galėtų amžinai būti. Žinojo ir tikėjo, kad niekad tai nepasikeis, nes žvilgsnis, kuriuo dabar jis žiūrėjo į savo žmoną buvo vertas milijono, jei ne daugiau. Vypsnis veide atsirado, kai ėmė gauti bučinius ant veido.- Prižadu, tik pasikalbėsiu,- tariant šiuos žodžius jo vienas delnas pasirinko imti glostyti Emmos šlaunį, vis kildamas aukščiau kol jos sėdmenį pasiekė ir leido pats sau jį suimti gražiai,- viskas bus gerai, Emma, bet jeigu... jeigu aš sužinosiu, jog ji dar kartą pasirodė tavo darbe ar kažkur tavo akyse specialiai,- dabar jau kur kas šiurkščiau suėmė mylimosios subinę, o žvilgsnis vis tiek išliko toks nekaltas, toks gražus, nes žiūrėjo meilei į akis, tai kaip kitaip galėtų būti. Dabar kiek labiau pats pakėlė veidelį ir prisiartinęs švelniai įsisiurbė į žmonos lūpas, norėdamas sudėti meilę visą įmanomą į tą bučinį, kad dar ir tokiu būdu patikintų, kad pažadą jis ištesės. Pasistengs.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:40 pm

Emma, sėdėdama vyrui ant kelių, leido jam palikinėti bučinius ant savo krūtinės ir spausti žmoną arčiau savęs, kaip visada buvimu šalia siekdama, kad Jaehyun pyktį išlietų, leisdama jam pačiam pasirinkti kaip tai padaryt, kas šiuo atveju buvo tiesiog malonūs bučiniai ant Emmos kūno. Labai norėjo, kad pagaliau įsivyrautų ramybė jų namuose, todėl poros žvilgsniams susitikus nusišypsojo, kai pamatė vypsnį savo vyro veidelyje. Vėl pakėlė rankas, nes sugalvojo dar kartą paglostyti Jeehyun plaukus, kol jo delnai pradėjo kelionę ant Emmos kojos ir pasiekė jos užpakalį. Net atsiduso ramiau, kai išgirdo tą išprašytą "pažadu" iš savo vyro, bet greit vėl trumpam aliarmai visi sukilo, kai buvo tvirčiau jos užpakalis suimtas ir Jaehyun lūpas paliko pasakojimai apie tai, kas būtų, jeigu būtų. Nenorėjo Emma, kad vėl pykčio link emocijos eitų, todėl prisiglaudė arčiau, vėl siekdama savo vyro ramybės, bet jokie žodžiai jos lūpų nepaliko, nes Jaehyun pradėjo bučinį, kuris tikrai buvo pilnas meilės ir švelnumo iš abiejų pusių. Emma pratęsė bučinį pati, nes jį nutraukti per daug sunku buvo, norėjo iki galo visą pyktį iš savo mylimojo išbučiuot, kad vėl jis būtų žavingas Emmos vyras, kurio juokeliai ją nervina. Atsitraukusi dar kartą vyro akis susirado ir delnus patraukus nuo plaukų pradėjo glostyti jo krūtinę. Reikėjo ir Emmai kontakto su vyro papais dabar,- nemanau, kad dar turės drąsos ji man akyse rodytis, meile. Tavo žmona apsigint moka, kai to reikia, juk pažįsti mane,- atsakė, pati dabar jau vyptelėdama, kol rankos toliau gražiai vyro kūną glostė. Išties Emma nebijojo Callistos, žinojo, kad dar kartą susitikus joms vėl galėtų sėkmingai per jos veidelį jobinti, jeigu tik prireiktų. Emmai turbūt baisu buvo tai, kad ji atrodė neadekvati ir nenuspėjama, todėl Emma bijojo, kad netikėtai kažkur susitiks ją, kai su vaikais bus, nes nežinia, ką Callistos durna galva sugalvoti galėtų, todėl ir prašė savo vyro, kad pašnekėtų su savo ex, bet visgi garsiai savo tokių baimių dėl vaikų nusprendė neišsakyt. Juk taip smarkiai jie čia tos ramybės siekė, kad pradėti šia tema kalbėti būtų tas pats, kas pilti žibalą į ugnį.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:41 pm

Šioje situacijoje akių kontaktas buvo labai svarbus komponentas, nes nors ir gniaužė Jaehyun delnu kiek tvirčiau mylimosios sėdmenį, bet jo žvilgsnis visuomet išliko ramus, nes kitaip jau nebegalėtų ir žiūrėti į mylimosios akis. Ypač kai ji taip troško jo ramybės tai jis ir suvokė, kad turi... susiimti.- Aš žinau, kad mano žmona moka apsiginti, bet norėčiau, kad nereikėtų tau to išvis apsvarstyt ar moki, ar ne. Ir išvis, gal jai susisuks smegenys ir pradės man grasinti, kad vaikams kažką padarys, ką tuomet daryti? Jei bent plaukas nukris nuo mano vaiko galvos aš...,- vėl užsidegė trumpam ir taip pat užgeso, kai suvokė, kad Emma norėjo, jog nurimtų jis, o dabar jis nėjo į ramybės pusę. Atsidusęs tiesiog pasirinko dabar nuvirsti su savo moterimi į šoną ir taip mielai susiglaudus jiems prigulti ant sofos, laikydamas arčiau Emmą, kad nenusiristų ji.- Manau Ariellei reikia katino. Lucui užtenka Bloo, bet Arielle visuomet įsikabinus tą savo žaislinį katiną pilką, ir dar tuo pačiu jie augtų kartu... Aš žinai, tik tėtis, tu priimi sprendimus šeimoj, todėl tau pasiūlyt norėjau,- nusprendė taip temą nukreipti, ramybės ieškoti vaikuose, bet kai jie šitaip gulėjo ir Emmos krūtinė prisiglaudus arčiau Jaehyun jis atsiduso,- žinai, norėčiau apie vaikus pakalbėti, bet tavo kokosai tikrai mane super blaško, Emma, turėtum juos arba paslėpti, arba nežinau,- ramiai sumurmėjo žiūrėdamas į mylimosios akis, lyg nešnekėtų apie jos papulius.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:41 pm

Emmos veide atsiradus šypsena labai greit dingo, kai Jaehyun vėl užsivedė kalbėti apie savo buvusią ir garsiai žmonos mintis išsakė apie baimę dėl vaikų saugumo. Emma toliau jo kūną glostė, tiesiog prisilietimu bandydama padėt nurimt jam, kol vis dar tas pats švelnus žvilgsnis skenavo Jaehyun veidelį ir galiausiai ramiau pasidarė ant sofos, nes Jaehyun nuvirto ant jos, kartu su savimi ir Emmą nusitempdamas, kas privertė madam nusijuokti. Šypsena vėl greit veidelyje pasirodė, kai Jaehyun apie vaikus pradėjo šnekėti, ir ji tiesiog klausėsi savo vyro idėjos, dar kartą nusijuokdama, kai jis garsiai pasakė, kad galiausiai juk mama paskutinį žodį turi tarti,- manau, kad labai gera idėja. Bus Arielle kaip mama, turės savo katę. Tik galbūt reik šiek tiek palaukti kol paaugs, manau galėsim padovanot jai augintinį per pirmą gimtadienį,- atsakė, visiškai pritardama Jaehyun minčiai ir savo įžvalgom pasidalindama, bet išgirdus kaip vyras atsidusta, Emma vėl klausiamą žvilgsnį nutaisė, jau iškart norėdama išsiaiškinti, kas vis dar jo širdžiai ramybės neduoda. Juokinga jai buvo, kad jos papai taip blaško Jaehyun, o ji specialiai juk chalatą atsirišo, kad ramybės jis atrastų savo žmonos kokosus matydamas, todėl tiesiog prunkštelėjo ir apsisuko, atsiremdama nugara į Jaehyun krūtinę ir priparkuodama užpakalį prie jo pilvo, gražiai taip sau vietos susirasdama. Savo delną uždėjo ant Jaehyun rankos, kuri buvo apsikabinus Emmos liemenį ir sunėrė pirštus jų,- ar geriau taip?- Paklausė, vis dar su šypsena būdama, nors ir negalėjo jos Jaehyun matyt. Labai daug reiškė Emmai toks paprastas momentas kartu, nes turint du vaikus ir abiems nuolat dirbant tikrai ne kasdien galėdavo pasimėgauti vienas kito artumu, nebent tik vakarais prieš miegą, o dabar taip smagu buvo tiesiog gulėt ant sofos apsikabinus, nors ir egzistavo suvokimas, kad tokia ramybės ir meilės pilna akimirka greitai gali būti nutraukta, nes pipirai bet kada gali vėl pareikalaut tėvų dėmesio.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6148
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 EmptyPen. 06 09, 2023 9:41 pm

Tikrai ramus ir širdžiai mielas šis momentas buvo jiems gulint būtent tokia poza ant sofos. Atrodo ko daugiau dabar reikėtų... Gal nebent dviejų pipirų savo, kad pilnai šeimos efektas būtų, bet ir be jų šią sekundę gerai. Dar bus laiko šeimos efektui gaudyti, nes šiais laikais kai vaikai miega tai ramiau ir saugiau. Bent žinai, kad neatsitrenks į spintelės kampą.- Gerai, pažiūrėsime, jei ji bus gera mergaitė tuomet nupirksim ir padovanosim per pirmą gimtadienį. Kol kas jai sekasi tokia būti, klauso tėčio, o tai svarbiausia,- gražiai paaiškino pagal ką priklauso ar gaus Arielle augintinį ar ne, nes juk tėčio klausymas super svarbu, negi ne. Bet dabar tik tėčiui visai nerūpėjo jo vaikai, o rūpėjo kaip išgyventi šį momentą. Aišku, jo moteris greit atrodo sprendimą rado ir jau geriau turėtų būti, juk tikrai mielai jie čia, kaip šaukšteliai gulėjo, bet... Dar jai taip priparkavus savo užpakalį taikliai beliko tik vėl Jaehyun atsidusti.- Ne, Emma,- sumurmėjo giliu ir kimiu balsu, dabar net arčiau mylimosios užpakalio savo erekciją pats priparkavo, kad ji suprastų apie ką jis,- niekada man nebus gerai, jei tu nuogais papais. Net jei ir būčiau kitame kambaryje,- paaiškino jai paprasčiausią šio pasaulio tiesą- kad Jaehyun ir Emmos papai nedraugauja. Niekada nebus ramybės juos sujungus. Čia kaip minusas su pliusu- visuomet minusas, ne kitaip,- nueisiu aš geriau padaužyti į kriaušę, m? Nusiraminsiu taip, ką manai apie tokį mano planą?- pasiūlė tokią mintį jau pamažu sėsdamasis, lyg išties pats sau atsakė į klausimą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





jemmos butas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 13 Empty

Atgal į viršų Go down
 
jemmos butas
Atgal į viršų 
Puslapis 1316Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» N45 butas
» K36 butas
» L71 butas
» S74 butas
» B49 butas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
O T E M P O R A :: JEMMA-
Pereiti į: