O T E M P O R A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wining and dining, drinking and driving, excessive buying, overdosing and dying
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 jemmos butas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutoriusPranešimas
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 16 EmptyPen. 06 09, 2023 10:05 pm

Padūsavo Emma kambaryje, visus daiktus į tašytes kraudama, tiesiog galvodama, kad tikrai juk nesiruošia nuogais papais pozuoti, visi savo ribas turi ir jos būtent ta buvo, neplanavo specialiai į kapus savo vyro nuvaryt. Atsitiktų taip, tai pačiai mirti reiktų, nes jau teko ne kartą išsiaiškinti, kad be jo gyventi nesigauna jai. Grįžusi su daiktais į svetainę buvo pasitikta mamos ir vyro, kuris spėjo tvarką padaryt, vaikus aprengdamas ir daiktus reikalingus į močiutės mašiną sunešdamas. Pasidžiaugė tiesiog Emma, kad neatrodė, jog kažką jie kalbėję negražaus būtų, todėl norėjo, kad greičiau jos mama išeitų, kol nesugalvojo kokios replikos numesti ir sugadinti visko. Tikrai žinojo, kad nėra jos vyro ir mamos santykiai patys geriausi, o po paskutinio pykčio išvis vyresnioji Bescond įsiaudrinus buvo, tai tikrai teko Emmai apturėti pokalbį su mamka ir paaiškint jai, kad ramintis turi ir priimt Emmos vyrą, nes nedings jis tikrai niekur. Greičiau susitaikys su tuo, lengviau visiems gyventi bus. Aišku, kaip visada Emma turėjo paaiškint savo mamai kaip ir ką daryt, lyg ji nežinotų, tai teko profilaktiškai pasiginčyti joms, bet kai pagaliau išlydėjo močiutę su pipirais, liko tėvai vieni ir galėjo ramiai dviese ant sofos prisėsti, jau net negalvodami apie tai, kad galbūt kažkuris iš vaikų užpavydės dėmesio ir pradės jo reikalauti,- na, tai dabar jau papasakosi, kas darbe nutiko?- Sėdėdama šalia vyro paklausė, kol viena ranka kaip visada gražiai sau vietos ant jo šlaunies rado. Tikrai nekantravo Emma išsiaiškinti visko, todėl nieko nuostabaus, kad tai buvo pirmas klausimas, kurį išgirdo Jaehyun, kai liko jie vieni.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 16 EmptyPen. 06 09, 2023 10:06 pm

Na, buvo kančia tas kelias minutes pabūti su Emmos mama tik dviese, gerai, kad vaikai čia aplink buvo tai užkalbinti vis juos galėdavo tėtis ir taip išgyventi kažkaip nemalonią atmosferą. Bet greit viskas baigėsi, močiutė buvo išlydėta ir tėvai liko vienut vienutėliai mėgautis ramybe. Žinojo, kad anksčiau ar vėliau klausimas pro Emmos lūpas išeis ir vėl bus noras sužinot kas įvyko darbe, tad teliko atsidusti Lee ir tiesiog padėjęs abi savo raumeningas rankas ant sofos atlošo pažvelgė į savo žmoną, taip gražiai pamanspreadindamas dar, kad daugiau jos delnas vietos turėtų, o galvą atrėmė irgi į atlošą, pažvelgdamas taip trumpam į lubas. Po to vėl jau pakėlė galvą ir pažvelgė į mylimąją.- Atjungiau kažkokį vyrą, kuris man dirbo. Aš iš jo ir sužinojau, jog tu įkėlei kažkokią nuotrauką, kai ėmė jis šlykščiai apie tave šnekėti. Jis liko be priekinių dantų vien dėl to, jog pakomentavo, kad turi gražius papus. Neminiu jau net tolimesnių frazių. Vienintelis dalykas dėl ko aš taip stresuoju dėl tos nuotraukos, tai dėl to, jog jis ne vienintelis galvoja šlykščiai apie tave, o tu esi gražiausias ir brangiausias dalykas man pasaulyje. Ne jis vienintelis nori... padaryti tau dalykų, o aš pavydus kai žiūri į tai, kas mano. Tavo papai yra tikrai mano,- atsiduso tiesiog taip bandydamas paaiškinti gražiai Emmai kas kaip ir kodėl.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 16 EmptyPen. 06 09, 2023 10:06 pm

Tikrai labai gražiai Emmos vyras prisėdo ir suteikė jos rankai erdvės daugiau, kuri be jokios gėdos klaidžiojo aukštyn žemyn, glostydama Jaehyun koją. Žiūrėjo į jį klausiamu žvilgsniu, laukdama kol pagaliau pasakojimą išgirs, o kai Jaehyun šnekėti pradėjo, liko Emmai tiesiog atsidusti po visų jo žodžių. Būtų galbūt pasiteiravus, ar jis tikrai tik atjungė, o ne užmušė tą asilą, bet dabar mažiausiai rūpėjo Emmai kažkokio nevispročio gyvybė,- taip, meile, aš žinau, kad pilna idiotų, kurie šlykščiai galvoja ne tik į mano, bet ir į kitų moterų nuotraukas internete įkeltas žiūrėdami. Visada jų buvo, o aš tiesiog stengiuosi nekreipt dėmesio. Nenoriu nustoti daryti tai, kas patinka man, nes kažkokie asilai jaučia turintys teisę elgtis šlykščiai,- jau net kiek užsivedus pasakė, nepasitenkinimą rodydama, bet aišku, kad ne Jaehyun tokios žmonos emocijos buvo skirtos. Buvo jos skirtos visiems kaušams, kurie leidžia sau šnekėti nesąmones. Bet greit atsileido piktas Emmos veidelis, nes po Jaehyun pasakojimo labai gražūs žodžiai žmonai skirti pasigirdo, kas privertė ją nusišypsoti, o tada dar ir nusijuokti, kai jis labai aiškiai pasakė, kam tie gražūs Emmos papai priklauso,- man pasisekė, kad turiu tave, nes visada mane apgini ir rūpiniesi. Aš suprantu, kaip jautiesi, aš irgi pavydžiu tavęs kiekvieną mielą dieną. Tau nereik fotosesijų, tau užtenka tiesiog į gatvę išeiti gražiai apsirengus,- paaiškino, kad ne jis vienas tokias emocijas išgyvena ir jo princesei irgi būna dažnai sunku egzistuoti.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 16 EmptyPen. 06 09, 2023 10:06 pm

Jaehyun labiau norėtų, kad būtų užmušęs tą urodą, nei kad tik atjungęs ir padėjęs jam dantų priekinių neturėti. Nes na, reiškiasi, kad jis atsibudęs arba į teismą kreipsis, arba susigalvos kokią nesąmonę ir pareikalaus dalykų vardan ramybės. Žodžiu, į šūdą įklimpo Jaehyun, bet ne pirmas ir ne paskutinis kartas kuomet taip jam įvyksta. Tiesiog reik ties tuo neužsigalvoti ir bus kaip bus, gal išvis amnezija tam bičeliui bus, palengvins bent reikalus Jaehyun.- Nenoriu tau drausti daryti tai, kas tau teikia malonumą, bet nenoriu, kad reikėtų atjungti kiekvieną bičą, kuris ims taip apie tave šnekėti. Aišku, čia nėra pasirinkimo lengvesnio, aš taip darysiu vis tiek, tiesiog saugok prašau savo kokosus,- atsiduso, tuo pačiu pažvelgdamas į juos ir pasilenkęs taip padėjo bučinį virš jų, lyg ten jo visas auksas būtų ir daugiau, kas tikrai juokinga. Galiausiai atsistojo nuo lovos, imdamas eiti link virtuvės.- Visuomet tave apginsiu ir rūpinsiuosi tavimi, neabejotinai. Ir kai pradės moterys man sakyti, jog gražūs mano papai ir jog atrodau kaip kekšė leisiu tau muštis su jom, kaip tik panorėsi,- prunkštelėjo, pasirinkdamas dabar nusirengti tą savo megztinį, likdamas tik ant kelnių dabar,- pagaminsiu mums valgyti, m? Galvojau iškepti lašišos, man reikia dėl sporto, tai jei tau tinka ir tau galiu porciją padaryti,- pakabinęs megztinį ant valgomojo kėdės toliau sėkmingai pasirinko eiti link virtuvės, dabar jau išimdamas iš šaldytuvo produktus reikiamus ir panašiai, ruošdamasis maisto gamybai, įjungdamas orkaitę.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 16 EmptyPen. 06 09, 2023 10:06 pm

Tikrai nenorėjo Emma, kad Jaehyun tektų atjunginėti kiekvieną asilą, kuris sugalvos kažkaip negražiai apie jo žmoną pašnekėti. Aišku, visada smagu, kai turi tokį vyrą, su kuriuo būdama gali nieko nebijoti, nes visada būsi apsaugota ir aprūpinta, bet suprato Emma, kad tokie Jaehyun poelgiai jam daug nemalonumų gali atnešti, o to norėjo mažiausiai. Dabar tiesiog sėdėjo, glostydama savo vyro šlaunį ir klausydama kiekvieno jo žodžio, galiausiai ir nusišypsodama, kai gavo bučinį virš tų savo šiandien labai smarkiai apkalbėtų papų. Išties ir miela, ir juokinga, kad Jaehyun buvo taip smarkiai susirūpinęs Emmos kokosais ir jų gerove. Vis dar su šypsena veide nulydėjo vyrą savo, kai jis nuo sofos pakilo, bet tada greit susiraukė, išgirdus sekančius jo žodžius,- ar jis mane kekše išvadino?- Paklausė, nes tokią išvadą pasidarė pagal tai, ką pasakė Jaehyun, bet tada tiesiog atsiduso ir atmetė plaukus už nugaros, lyg specialiai dabar tuos savo papus parodydama. Neturėjo ko gėdytis ir tikrai nesijautė verta tokių žodžių. O ir šiaip, tik vienas vyras pasaulyje galėjo taip Emmą vadinti ir tas vyras dabar priešais jos akis nusirengė megztinį ir privertė savo mylimąją atsidusti vaizdingai,- gerai, aš ir pažadu tave visada ginti ir rūpintis. Nors mums galbūt reiktų išmokti kitaip spręsti problemas. Nekoks pavyzdys vaikams,- dar taip garsiai pasvarstė, bet ši tema greit labai išgaravo iš jos galvelės, nes tikrai sunku susikaupti darėsi, kai Jaehyun pradėjo Emmai visu gražumu demonstruoti savo papus, pilvą, o apsisukęs galiausiai ir nugarą,- taip, meile, tinka man. Tik nepamiršk, kad mano porcija turėtų būti mažesnė nei tavo,- gražiai pasakė ir tikrai atsisakyti neplanavo, nes visada juk smagu, kai tau vakarienę meilė paruošia. Dabar jau ir pati Emma nuo sofos pasikėlė ir nusprendė nuėjusi iki virtuvės prisėsti ant vienos iš kėdžių. Užsikėlusi koją ant kojos pasirėmė alkūnėmis į stalą ir vėl žvilgsnį nukreipė į vyrą savo,- kodėl nusirengei, m? Ar taip gaminant skanesnė lašiša gaunasi?- Paklausė, nes vis dar įdomu jai buvo. Aišku, iš smalsumo tik pasiteiravo, nes vaizdai tikrai gražūs atsivėrė, tai negalėtų dėl to skųstis.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 16 EmptyPen. 06 09, 2023 10:06 pm

Kai išgirdo klausimą iš Emmos apie žodį "kekšė", jis tik atsiduso, taip savotiškai tokiu savo sureagavimu pasakydamas, jog na, buvo kaip buvo, nes dabar ne tai svarbiausia. Svarbiausia, kad šios nuostabios moters vyras ėjo daryti vakarienę abiems, tai į tai juk reikia susikoncentruoti, negi ne. Bet suraukė dabar antakius išgirdęs, kad nekoks pavyzdys jie vaikams tokiais savo elgesiais.- Manau kaip tik parodom jiems, jog visi kurie šneka negražiai nenusipelno ramybės ir kad viskas ką jie šneka būtų nuleista tyliai. Mūsų vaikai turi mokėti pastovėti už save, o ne ieškoti taikos. Taika ateis, kai nebus debilų,- taip užsidegęs pašnekėjo apie savo vaikų viziją,- na, nesakau, kad turi eit ir daužyt visus, tiesiog manau jie turi žinoti, kad tyla nėra vienintelis sprendimo būdas, o gražus "prašau taip nedaryk" dažniausiai problemų neišsprendžia,- gūžtelėjo petukais, bet jau koncentracija visa pasiliko ties lašišos smočinimu. Gerai, kad čia neilgai šis procesas trunka todėl tuojaus galėjo ramus stovėti ir vėl jau kai lašišos folijose buvo ir orkaitė ramiai kaito. Pasisuko kiek į čia ant kėdės netoliese prisėdusią Emmą, dabar prieidamas arčiau tos salelės ir atremdamas delnus į stalviršį, dėl ko visi jo raumenys įsitempė.- Nepatinka, kad nusirengiau, m? Galiu apsirengti, nors tu žinai, kad man visada šiuose namuose karšta, galėčiau amžinai nuogas vaikščiot,- atsiduso, likdamas galiausiai su vypsniu,- ar visgi tave trikdau, kad imi galvoti, jog nori būti mano vakariene, m, Emma?- prikandęs apatinę lūpą stebėjo savo moterį gražiai ir žavingai, būdamas tikras sekso demonas. Turbūt iš draugo išmoko kaip žudyti savo antrą pusę.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 16 EmptyPen. 06 09, 2023 10:07 pm

Jaehyun kaip tikras tėtis pašnekėjo, kai kalba apie vaikus pasisuko, išties kiek užsidegęs būdamas, bet nestebino tai Emmos. Visada jos vyras turėdavo ką pasakyt, kai pipirai tapdavo pokalbio tema. Išklausė gražiai, leisdama tėčiui papasakot kas kaip, o tada jau atėjo laikas Emmai mama būti,- net neabejoju, kad išmoks mūsų vaikai iš tėčio kaip reikia pastovėt už save, bet tiesiog manau, jog turi suprasti jie, kad muštynės nėra geriausias problemos sprendimo būdas,- dar atsakė, pratęsdama temą, bet jau matėsi, kad baigta ji, nes tikrai dabar Emmos vyras buvo susikaupęs ties maisto gaminimu, kol jo žmona buvo susikaupusi ties savo vyro labai gražaus kūno nužiūrinėjimu. Tokie vaizdai prieš akis atsivėrė, reikėjo naudotis proga. Kai Jaehyun pabaigė ruošti valgį ir liko lašišai iškepti orkaitėje, Emma su šypsena veide pasitiko savo vyrą, kai jis taip gražiai priešais ją atsistojo ir delnais pasirėmė į stalą, vėl naujų vaizdų žmonai parodydamas. Klausėsi jo visų klausimų, o galiausiai nusijuokė, kai jis tiesiai šviesiai paklausė kaip ten su žmonos norais šiuo metu buvo. Išties labai žavingai Emmos vyras atrodė dabar, reikėjo ir jai neatsilikti, todėl pati nutaisė labai žavingą šypseną ir caktelėjus liežuviu pasilenkė arčiau Jaehyun,- aišku, kad nereikia apsirengti, jeigu tau karšta. Bet kai tu taip, tai ir man karšta darosi, irgi reikėtų nusirengti,- atsidusdama prisipažino. Tikrai norėjosi išlipti iš savo drabužių, nes visą dieną buvo su jais, norėjosi tiems kokosams ir viskam kitam laisvės suteikti,- meile, aš tikrai šiandien būsiu tavo antra vakarienė. Vaikų nėra namie, todėl jeigu manai, kad aš nepasinaudosiu proga, tai labai klysti,- labai greitai į antrą klausimą atsakė, o tada nulipo nuo kėdės ir apėjo stalą, nueidama prie spintelės virtuvėje, o pro Jaehyun praeidama dar gražiai savo užpakaliu stuktelėjo per jo šoną, norėdama pakybinti savo vyrą. Taikėsi aišku per klubus, bet gavo vyras per šlaunį, nes nepasiekė aukščiau Emma,- gal nori išgerti vyno prie vakarienes? Ta proga, kad likom vieni? Bent po vieną taurę,- paklausė, pati jau susirasdama butelį spintelėje, nes Emmai išties reikėjo vynelio. Jos vyras tai sportininkas, lašišą va kepa, todėl nežinojo žmona, kaip ten jo sporto ir mitybos rėžimas sudėliotas ir ar galės leisti Jaehyun sau tokią prabangą.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 16 EmptyPen. 06 09, 2023 10:07 pm

Tikrai pipirai neišsemiama tema Jaehyun. Norėjo jis būti geriausias tėtis pasaulyje jiems, kad netrūktų nei meilės, nei šilumos. Norėjo, kad niekada nejaustų liūdesio jo vaikai dėl tėvų, kad nesuprasti lieka jie, todėl žinojo, kad daug kas priklausys nuo auklėjimo ir kaip pateiks jie save, tiek mama, tiek tėtis, vaikams kai jie jau galės mąstyti ir pradės mąstyti savarankiškai.- Na, jei toliau tave vyrai vadins įvairiai aš manau muštynės yra vienintelis problemos sprendimo būdas,- dar pridėjo, kad tikrai žinotų Emma, jog nepasikeis niekad šitas. Atjunginėti kažkokius bičus, kurie nežino kas darosi ir jaučiasi galintys bet ką šnekėti kas ant liežuvio galo. Šventas reikalas Jaehyun jo šeima, o dar šventesnis Emma. Bet dabar išties maistas galvoje buvo, kuris saugiai ruošėsi būti iškeptas.- Manau net jei būčiau apsirengęs tau vis tiek būtų karšta ir norėtųsi nusirengti. Ne kartą jau tai mačiau, meile,- mirktelėjo jai akimi, primindamas tas visas silpnumo akimirkas ir panašiai, kurios tiek daug veiklų atvėrė vėliau. Po to dusliai ir žavingai nusijuokė Jaehyun, perbraukdamas per savo plaukus,- tikrai taip manai, kad būsi? Turėsi parodyti, kad esi verta būti mano antra vakariene, nes kol kas nelabai matau priežasčių, jog nusipelnei, meile,- caktelėjo liežuviu, stebėdamas kaip žmona apeina salelę ir taip dėmesio užpakaliu duoda savo vyrui, dėl ko jis žaismingai pavartė akimis, pats pasisukdamas jau link savo lašišos gabalėlių.- Galime, bet aš tik vieną taurę. Leisiu tau atsipalaiduoti su vynu, m? Seniai jau mačiau tave namuose gurkšnojant jį,- garsiai išreiškė šią mintį, sudėdamas netrukus jau lašišą į orkaitę, tuo pačiu jau imdamas rūpintis salotomis pamažu, nes reikia sveikai maitinti šeimą, negi ne,- seniai mačiau tave apgirtusią, tiesą sakant. Pamiršau koks jausmas. Bet paskutinis kartas kai tik grįžai į mūsų naujus namus girta buvo įdomus. Pamenu labai norėjai, kad išdulkinčiau tave,- pasidalino prisiminimais dabar dalykus veikdamas ties maisto ruošimu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





jemmos butas - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 16 Empty

Atgal į viršų Go down
 
jemmos butas
Atgal į viršų 
Puslapis 1616Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» B21 butas
» B12 butas
» N45 butas
» K36 butas
» L71 butas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
O T E M P O R A :: JEMMA-
Pereiti į: