O T E M P O R A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wining and dining, drinking and driving, excessive buying, overdosing and dying
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 jemmos butas

Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutoriusPranešimas
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 9:46 pm

Jaehyun turėjo tą savo būtį, kurioje gali būti labai nenuovokus, kaip ir kiekvienas vyras. Na, visi vyrai tokie, tokia jau ta realybė, nori nenori, bet kažkuriuo momentu susitapatina. Ir šiandien jis ypač buvo grynas vyras. Toks, kuriuo negalėtum pasigirt draugėm ir toks, kuris neteikia tau džiaugsmo. Aišku, vėl gi, jis to nesuvokė. Nesuvokė, kad elgėsi negražiai, kad nedavė Emmai tiek dėmesio, kiek turėtų duoti. Išvis, jis pasimetęs gyvenime kažkoks šiandien buvo, išplaukęs, bet nebūtų įmanoma pateisinti jo elgesio net tokiais žodžiais. Galų gale, jis nematė niekame kame, kad kažkaip negerai elgėsi. Juk bendravo su savo žmonos bendradarbiais, užėmė publiką, kartas nuo karto ir su Emma pašnekėdavo. Juk Emma irgi su bendradarbiais bendravo, negi ne... tai kaip ir apylygiai viskas vyko. Tik važiuojant namo jau pajautė vaikinas mašinoje tvyrančią atmosferą, kuri nežadėjo gerų dalykų ir smagių akimirkų namuose grįžus. Kaip ir buvo tikėtasi, vos įžengus į namus jau skaičiuoti sekundes tik reikėjo iki ugnikalnio išsiveržimo. Todėl pats nusispyręs batus kiek vėliau nei jo žmona žengė į vidų, o beeidamas iki svetainės sofos nusirenginėjo švarką dūsaudamas.- Kaip suprast šlykščiai elgiausi? Emma, ką aš vėl padariau? Nepradėkim, gerai? Pabūkime ramiai ir neprisigalvok dalykų,- ramiai pasakė, kas jam dar nebūdinga, bandydamas gesinti tik įsiplieskusią ugnį. Nenorėjo kažkur nueiti į priekį, kas jiems labai būdinga, ir sugadinti santykių. Reikėjo viską raminti kol dar tik pradžia. Pats dabar žengė numetęs švarką ant sofos labiau į virtuvę, prieidamas prie Emmos šono,- juk nieko nepadariau, meile,- iškvėpė, stengdamasis išpirkti kaltę, kurios net nesuprato iki galo pats.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:02 pm

Emma klausėsi savo vyro, kai jis nusirengęs švarkelį atsiduso ir pradėjo šnekėti, bandydamas raminti savo žmoną, tuo pačiu prieidamas arčiau jos ir šalia atsistodamas, kol pati vandens atsigėrė ir pastačius stiklinę į kriauklę pasisuko į Jaehyun. Pakėlusi galvą susirado savo vyro akis ir tikrai ne su draugiškiausia veido išraiška jį pasitiko,- Kiekvieną kartą taip. Kiekvieną kartą tu taip elgiesi. Aš sakau, kad mane skaudina tai, ką tu darai ir tada tu man aiškini, kad nieko nepadarei, kad aš tik prisigalvoju ir tu kaip visada nekaltas. Išties. Aš čia nenormali, vaidenasi man,- pradėjo dėstyti savo mintis tikrai ne pačiu draugiškiausiu tonu, o tada tiesiog pavartė akis ir pasitraukė nuo Jaehyun, nueidama arčiau valgomojo stalo, ant kurio numetė nusisegtus auskarus ir tada vėl pasisuko į savo vyrą. Sunėrusi rankas dar kartą pažvelgė į jį ir atsiduso,- man nusibodo. Nusibodo kiekvieną kartą, kai mes kažkur kartu išeinam, jaustis kaip šiukšlė nereikalinga, nes tu pasirenki kitoms dėmesį rodyti ir savo laiką skirti,- nepasidavė ir toliau bandė įrodyti jam, kad negražiai jis elgėsi šiandien, o tada dar labiau susiraukė ir net akis nusuko, nes sekančius žodžius pasakyt sunkiau buvo, nes dar skaudesni, nei prieš akimirką išsakyti,- nusibodo gyvent žinant faktą, kad mano vyras su puse Maskvos miegojęs ir bet kada prieš akis gali pasirodyti kokia nors kekšė ir sakyt “labas, tavo vyras ir mano vaiku tėvas”,- tikrai dabar viską, kas ramybės neduoda, pradėjo dėstyti, visas nuoskaudas prisimindama, apie kurias niekada nepavyko iki galo pasišnekėti. Už Emmos pykčio, aišku, nežmoniškas emocinis skausmas slėpėsi, bet ji žinojo, kad jeigu pyktį pakeis liūdesiu, tai verkti be perstojo pradės, o to šią akimirką nenorėjo. Dabar ji norėjo ugnimi spjaudytis, ką ir darė sėkmingai, naudodamasi proga ir leisdama sau išsakyti Jaehyun viską, kas ją nervino.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:02 pm

Jaehyun kaip niekad dabar bandė ramus išlikti, nes ne kartą kai galėdavo patylėti ir turėdavo patylėti jis pasakydavo per daug ir viskas pereidavo į nepataisomą situaciją. Todėl dabar ir bandė daryti dalykus kiek kitaip, tik aiškiai Emma nebuvo pasiruošus draugiškam pokalbiui ir problemų išsprendimui, kaip kad galima dabar būtų tai lengvai padaryt, nes jos šaltas žvilgsnis privertė ir Jaehyun surimtėti. Atsirėmė pats į spintelę virtuvės užpakaliu, sunerdamas rankas ant krūtinės ir išryškindamas taip savo bickes, o žvilgsnis su kiekviena minute pačio jau mainėsi.- Kodėl tu taip šneki, lyg nieko man nereikštum, kai pati žinai, kad per daug reiški? Lyg nežinotum tiesos, kurią tau vienai visuomet primenu,- atsiduso nusukdamas žvilgsnį į šoną, pasirinkdamas tiesiog nestebėti jau žmonos ir verčiau užimti akis kitais dalykais. Kaip kad susipažindinimu su svetaine, kurios tikrai tikrai niekada nematęs. Ir tikrai, norėtų jis, kad jam ta svetainė tokia įdomi būtų, nes gal būtų neišgirdęs sekančių Emmos žodžių, kurie privertė jį veriančiu žvilgsniu persmelkti mylimą moterį. Tikrai jis nematė joje liūdesio šią sekundę, o tiesiog norą šnekėti ir minti ant tokių temų, kurios tokios, kaip čia pasakius, karčios. Tokios, kurių jie nemini garsiai, ir tiesiog nebylus susitarimas išvis neaptarinėt to.- Aš nesu tu, Emma- su manim būdama žinojai, koks aš esu ir kokia mano praeitis, kol tu savąją sėkmingai slėpei. Galbūt man reikėtų irgi sakyti, kad nebūtų nuostabu, jei dar ką apie save naujo pasakytum, kol tos kekšės prie durų su vaikais manęs lauks,- jau išmetė pro langą bandymą kažką čia sutvarkyti, nes na, jei jį puola jis nesiruošia nuolankiai priimti smūgius. Toks buvo visuomet ir todėl su juo yra šlykščiausia pyktis, jog jis netylės ir nieko neslėps ką mąsto. Kaip ir Emma. Dabar apsisuko pats atsukdamas nugarą žmonai ir pasiėmęs stiklinę įsipylė vandens atsigerti.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:02 pm

Žinojo Emma, kad reiškia daug savo vyrui, galiausiai ir jis merginai reiškė visą gyvenimą ir dar daugiau, bet dabartinė atmosfera buvo visai kitokia, nes emocijos, kurios buvo užvaldžiusios, visiškai priešingus jausmus diktavo, o Emma tik garsiai išsakė, kas ramybės neduoda, nes išties Jaehyun su Emma tokie ir buvo, nė vienas nesiruošė tylėti ir tikrai įgelti buvo pasiruošę, kai gintis tenka. Vis dar stovėjo kiek toliau nuo Jaehyun, bet žvilgsnį nusuko į jį, nors akys nesusitiko, nes dabar jau jis pats nusprendė mieliau į šoną pažiūrėti. Ir vėl pasigirdo tas dažnai Jaehyun sakomas "aš nesu tu, Emma", kas tikrai situacijos nepalengvino, o jam pradėjus minti ant Emmos skaudžiausių žaizdų, kai jis pradėjo kalbėti apie tą praeitį, kurią ji ištrint norėjo, Emma vėl atsiduso, lyg bandydama nusiraminti, bet žvilgsnis kuo toliau, tuo piktesnis darėsi ir tikrai jau matėsi, kad ramybės čia nebus ilgai,- mano praeitis dabarties negadina tai nemanau, kad gali lygint šiuos dalykus,- sumurmėjo, nes niekada jai nebūdavo lengva prisiminti tuos laikus, tikrai mieliau niekada gyvenime apie tai negalvotų ir nekalbėtų, bet dabar buvo kaip buvo,- išties tu nesi aš, Jaehyun, turbūt dėl to ir sunku tau suvokti, kad taip elgtis negražu. Įdomu ar tau patiktų, jei aš visą vakarą prie kito trinčiausi, palikdama tave vieną. Bet kaip sakei, aš nesu tu, tai logiška, kad taip nepadaryčiau niekada,- toliau šnekėjo, pakartodama Jaehyun žodžius, kuriuos jis ką tik pasakęs buvo,- kaip visada nesugebi kaltės prisiimti. Lengviau mane apkaltinti, nieko naujo. Klausau, papasakok dar, kokia bloga žmona aš esu,- vis dar užsivedusi šnekėjo, dabar jau provokuodama savo vyrą, kas tikrai nebuvo protingiausia šiuo metu, bet ne protu dabar Emma pasižymėjo, o tiesiog emocijomis, kurios pro kraštus liejosi išties.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:02 pm

Galėtų Jaehyun dabar susimąstyti, kad jei Emmai tiek daug jis reiškė, kodėl vietoj problemų sprendimo normalaus ji pasirinko jam išsakyti viską dabar ką sukaupė per tiek laiko. Išties, stengėsi jis visą laiką per visas šitas šūdinas problemas būti kuo arčiau savo žmonos ir duoti jai visą įmanomą meilę, rūpestį, kad ji suvoktų, jog niekada nebus viena. Žinojo, kad gyvenimas, kurį jis gyveno anksčiau, nėra rožėm klotas ir tikrai ne medalio vertas, o labiau knygos nagrinėjančios kiekvieną nuotykį. Bet tai, kaip Emma šį kartą pasirinko prabilti apie visa tai kas nutiko Jaehyun gyvenime... tai vertė jį būti susierzinusiu. Tokiu susierzinusiu, kad jis nesiruošia nusileisti jai ir dabar prikandęs liežuvį tylėti.- Taip, tau dabarties negadina, tau išvis tylėjimas dėl visko irgi būtų negadinęs dabarties, bet turbūt turėtum pamąstyti ir apie kitus, ne tik apie save,- caktelėjo liežuviu, nes dievaži, jam nebuvo lengviausias laikotarpis sužinot dalykus rimtus apie Emmą ir kokia iš tikro jos biografija. Tad jai pasakyti "man negadina dabarties mano praeitis" yra... ganėtinai savanaudiška. Klausėsi dabar kaip žmona jį provokavo, bet jis dabar kol buvo nusisukęs, tol jam ramu. Žinojo, kad už gerų poros minučių vėl pažvelgs į Emmą ir užsiplieks jam ugnis.- Raminkis, Emma, užtenka šito spektaklio,- padėjęs stiklinę giliu balsu pranešė, po to tik apsisukdamas ir pažvelgdamas į mylimąją,- elgiesi kaip suknistas mažas vaikas, nes bendravau su tavo kolegom. Ar man reikėjo visą vakarą sėdėt prie tavęs ir prižiūrėt ką veiki? Ar tokie tavo norai buvo?- priėjo dabar jau arčiau salelės virtuvės, žvelgdamas į Emmą nepatenkintu žvilgsniu.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:02 pm

Kol Jaehyun kategoriškai nusprendė nežiūrėti į Emmą, vis dar būdamas nusisukęs nuo jos, ji toliau žiūrėjo į savo vyrą, tikrai žaibuojančiu žvilgsniu. Bandė Jaehyun dabar nuraminti savo žmoną, bet nebuvo tie žodžiai tokie, kurie priverstų Emmą giliai įkvėpti ir tiesiog patylėti. Ji labai užsidegus buvo, tai tik dar labiau sustiprino visus jos jausmus kiekvienas Jaehyun pasisakymas, nes rodėsi, kad jis galiausiai vis tiek nesupranta, ką Emma bando pasakyti,- taip, išties, aš tokia savanaudė, visada tik apie save galvoju. Negaliu patikėti, kad tai pasakei,- pro sukąstus dantis išrėkė, jau tikrai toną pakėlus, nes ją skaudino tokie vyro žodžiai, galiausiai juk Emmos gyvenimas ir visi sprendimai nuolat sukosi tik apie jos vyrą ir vaikus, todėl tikrai nebuvo smagu išgirsti, kad esi savanaudė, negalvojanti apie kitus. Išgirdus "raminkis" išvis stogas atrodė važiuot pradės, norėjosi jai prieit prie Jaehyun ir trenkti jam pora kartų, nes nekentė Emma šito žodžio labiau negu bet ko kito. Liūdna išties, kad bandė ji paaiškinti savo vyrui, kas ją skaudina, bet buvo jos bandymai spektakliu išvadinti. Emma tiesiog užsimerkė ir užsidengė veidą delnais, dar kartą atsidusdama, kol galiausiai vėl sunėrė rankas ir pasitiko savo vyro žvilgsnį, kuris išties toks nepatenkintas buvo, kad vertė Emmą tik dar labiau susiraukti,- aš elgiuosi kaip mažas vaikas, nes mane skaudina tavo toks elgesys? Niekas tau nesako, kad turėjai visą vakarą sėdėt prie manęs. Vėl tu apie tą patį. Žinai, nesvarbu, daryk ką nori. Išvis, gali dar kartą susitikt su ta kekše, jeigu tau su ja įdomiau laiką leisti, o su manim kančia būti. Bent jau nepamiršk, kad vaikų turi. Nes žmona tai matau, kad nerūpi tau. Trukdo tik laisvai gyventi,- vėl Emma užsivedusi kalbėjo. Nepadėjo tas "raminkis, Emma" burtažodis, nes buvo jis labiau kaip žibalas į ugnį.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:02 pm

Nežinią ką galvojo Jaehyun kai pasakė "Raminkis", nes žinomas labai gerai iš seniau efektas, kurį tas žodis padaro Emmai. Bet išvis, jos tas rėkimas vertė jį giliau alsuoti ir patį imti gerokai nervintis, kad ji nesugeba tiesiog būtent nurimti taip, kaip jis norėjo kad dabar būtų. Nebe toks gražus vakaras nusimatė, nes dabar jai užsidengus delnais veidą jį tik dar siutas labiau paėmė. Lyg jis būtų idiotas jos akyse, dėl ko ji čia dabar tokia nepatenkinta ir nusivylusi viskuo buvo.- Atsiprašau, Emma! Ar tai norėjai išgirst?! Atsiprašau, kad nematau ką blogai padariau, nes tau toks jausmas visada aš suknistai viską blogai darau!- jau pats dabar pakeltu tonu pasakė, visiškai nekreipdamas dėmesio į tai, kad labai gerai girdės kaimynai kas čia vyksta,- visuomet tu nepatenkinta, visada nori, kad viskas vyktų pagal tave, kaip tu nori. Lyg aš turėčiau visuomet suprast ko tu blet nori. Kas tau darosi išvis? Jei tavo akyse man taip tu nerūpi tai kodėl nesiskiri su manim, gal rasi geresnį vyrą, kuriam taip supistai rūpėsi. Na gi, Emma, pasakyk, kad skiriamės, tau taip patinka į suknistus kraštitinumus eiti, tai ko dar tyli?!- jau visiškai prarado savitvardą, šnekėdamas taip, lyg ne su savo gyvenimo meile šnekėtų, o su eiline praeive, kuri tiesiog jį užpiso,- pasitaikius pirmai progai pradedi šnekėt apie mano praeitį kai žinai, kad man tiek pat nervų sukelia kiekvienas mažas nukrypimas nuo šeimyninės laimės ir tu kalbi taip, lyg tavo akyse man ant visko poxui! Jo, žinai, susitikau su Callista ir ėjau pasipist su ja į tualetą, nes man poxui ant visko, aš kažkoks suknistas nevisprotis tavo akyse, nenoriu matyt nei tavęs laimingos, nei savo vaikų laimingų ateityje!- pasirėmęs į salelę šnekėjo piktai, tokiu žvilgsniu žiūrėdamas į Emmą, kad tikrai vaje, bet jis buvo tiesiog toks piktas, nenešantis kažko tamsiau.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:03 pm

Toliau žiūrėjo į savo vyrą, bet vos tik jis pradėjo šnekėti, tiksliau, rėkti, ir taip rėkti, kad ne tik Emma, bet ir už sienos kaimynai gyvenantys išgirstų, Emmos veidas dar labiau persikreipė. Tiesiog stovėjo ir klausėsi, kaip jos vyras akivaizdžiai savitvardą praradęs su žmona šnekėjo ir dabar jau ji tylėjo, nors tikrai kiekvieną žodį girdėjo ir kiekvienas iš jų tiesiai į širdį dūrė,- taip, išties, tu visada viską gerai darai, o aš vis nepatenkinta ir vienintelė problemas keliu mūsų santykiuose, nes tu tobulas esi, o aš vis per daug reikalauju iš tavęs,- išrėkė atgal, nes tikrai dabar atrodė, kad Jaehyun bandė išprovokuot savo žmoną ir tas raginimas pasakyti, kad skiriamės, daug dalykų padarė Emmai, išties ji karštakošė buvo ir norėjosi iš principo sutikti su kiekvienu Jaehyun žodžiu. Emma vėl nutilo akimirkai ir tiesiog žiūrėjo į Jaehyun, toks jausmas be jokios emocijos, nes neįskaitomas dabar jos veidelis buvo, bet viduj taip skaudėjo, kad norėjosi prigulti ant šalia buvusios sofos ir išsiverkti. Jautėsi šūdinai, kad eilinį kartą pabandė pasakyt, kas jai nepatinka, pabadė išsiaiškinti, o gavosi nežmoniškas kivirčas, kuris tikrai nieko gero nežadėjo. Ir išties paskutinis lašas buvo, kai Jaehyun apie savo buvusią pradėjo kalbėt ir pasakojo kaip jis įsivaizduoja, kad Emma mato jį,- žinai, tu kaip visada sugebi mane priversti jaustis taip, lyg aš tau tik našta gyvenime būčiau, nes nuolat tave užpisu savo beribiais norais ir burbėjimu. Aš niekada nesakiau, kad tau ant visko poxui, tu pats tai pasakei. Ir tu teisus, jeigu aš tokia supista savanaudė ir pastoviai į kraštutinumus einu, tai tebūnie. Gal tikrai mums reik tiesiog išsiskirti. Negadinsiu tada tau gyvenimo ir nesijausi nevispročiu. Galėsi vėl daryti ką nori ir būti laimingas,- išrėkė atgal jam, o tada tokį paskutinį, reikšmingą žvilgsnį metė į savo vyrą,- galiu dabar pat išeiti, ir bus ramybė tau. Nenori matyt manęs ir mūsų vaikų laimingų, tai ir nematysi. Džiaukis, kad atsisveikinai šiandien su Arielle ir Lucu,- vis dar emocijų pagauta paskutinius žodžius pasakė, jau net nerėkdama, tiesiog be proto piktai kalbėdama ir pasakė tuos žodžius lyg tai faktas būtų, lyg išties ji dabar pats apsisuks ir išeis pro duris, nes užsipisus buvo, todėl nusisukus nuo savo vyro pradėjo eiti miegamojo link ir tikrai ėjo ji ten ne lovos klotis.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:03 pm

Jaehyun toks jausmas jau net drebėjo iš to pykčio, kurį jautė savo kūne. Galbūt todėl bandė rėkimu ir išvis pakeltu balso tonu išspręsti šią problemą adrenalino sukilusio, likdamas klausytis žmonos, kuri konkrečiai vedė jį dabar iš kantrybės, o jis pasidavė viskam ir nebeišsilaikė toks ramus, koks buvo pradžioje.- Nesu tobulas, nesakiau taip, patikėk, tiek kiek kabinėjiesi prie manęs verčia mane labiau susimąstyt, ar tu nesi tobula, o visi aplink tave verti nieko,- karčiai nusijuokė palinguodamas galva, nes jau galvojo nušoks nuo proto būdamas šitame pokalbyje, kuris toks nieko vertas buvo. Išties, jie pykosi vėl dėl nesusikalbėjimo ir jautėsi net pykčio viduryje, kad galas nebus toks ramus, koks galėtų būti. Nieko gero iš viso šito neišeis ir Jaehyun rėkdamas žodžius tai ypač suvokė. Liko klausytis tiesio, net trumpam užmerkdamas akis ir nuleisdamas galvą žemyn, nes per sunku jau jam žiūrėt į Emmą, kuri pati nesitvardo. Tiesiog braukė liežuviu per dantis, kol galiausiai išgirdo paskutinius Emmos žodžius ir pajautė kaip visu kūnu it elektra paduoda. Jis taip lėtai pakėlė atmerkęs akis ir pažiūrėjo į žmoną jau kur kas tamsesniu žvilgsniu.- Ką pasakei?- paklausė taip ramiai, lyg tikrai jo venomis netekėtų dabar tokio dydžio adrenalino kiekis, kad jis lengvai kažką pasmaugtų plikom rankom. Atsistojo dabar jau tiesiau visą laiką žiūrėdamas į Emmą,- pabandyk iš manęs suknistai atimti vaikus, Emma, tik pabandyk,- sumurmėjo tyliai, bet tuo pačiu šie žodžiai taip garsiai nuskambėjo ir aiškiai,- tau reikia pasigydyt, girdi mane? Isterike tu. Jie liks šituos namuos, nori tu to ar ne, baigta tema,- paskutinius žodžius pasakė taip pat ramiai, imdamas eiti dabar link miegamojo buto koridoriais.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:03 pm

Žinojo Emma, kad paminėdama vaikus peržengs tą ribą, kuri neaišku kokias audras sukels. Logiška, kad abiems jautri vaikų tema buvo, bet nežmoniškas pyktis tikrai vertė ją nebegalvot ir ji dabar vedama emocijų kalbėjo. Prieš nueidama pamatė tą tamsų vyro žvilgsnį, kuris į ją nukreiptas buvo, bet Emma atgal su tiek pat pykčio žiūrėjo į Jaehyun, kol galiausiai apsisuko ir miegamojo link pajudėjo. Girdėjo kiekvieną jo žodį ir dabar širdis tiesiog kaip išprotėjus daužėsi, nekentė to, kad Jaehyun grasint pradėjo, bet kai buvo isterike išvadinta, tai tikrai galvojo, kad išprotės. Grynai eidama pagalvojo, kad nematei tu dar isterikės, bet tuoj pamatysi. Galiausiai ji tuos žodžius, kad gal jai išeiti ir vaikų jis tada nematys, pasakė tiesiog, emocijų pagauta, nebuvo ji kategoriškai nusprendus to, bet užteko paskutinių vyro žodžių, kai jis pradėjo ultimatumus kelti ir tiesiog pareiškė, kad ši tema baigta, kad suprastų Emma, jog nenori šiame bute daugiau nei akimirkos pasilikti. Norėjo kuo greičiau dingti ir nematyti Jaehyun akyse,- aš isterikė? Į save pasižiūrėk, nenoriu matyt tavęs ir girdėt, o jeigu manęs čia nebus, vaikų irgi nebus. Nereik jiems tėvo, kuris adekvačiai elgtis nemoka. Pasigydyk pirmiausia. Už tave didesnio isteriko nėra,- eidama atsakė jam, vėl rėkdama, nes tikrai nebežinojo kur dėtis, reikėjo išliet emocijas visas. Norėjosi jai ir rėkti ir verkti dabar, todėl galiausiai ir tos ašaros akyse kauptis pradėjo, kai Emma atėjusi į miegamąjį iškart prie spintos nuėjo ir išsitraukė iš ten nedidelį krepšį, kurį pasidėjo ant lovos, o tada jau pradėjo krautis visus daiktus būtiniausius,- dar kartą pagrasinsi man, tikrai gyvenime vaikų nepamatysi. Ne tau spręsti, kur jie gyvens. Aš čia daugiau negyvensiu, o vaikai gyvens su manim. Baigta tema,- toliau kalbėjo, kol tiesiog vaikščiojo po kambarį autopilotu, dar ir į vonią užsukdama, kuo greičiau norėdama viską susirinkti ir dingti iš čia.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:04 pm

Tokia įtampa namuose labai seniai egzistavo, kad dabar net nebuvo įmanoma normaliai kvėpuoti, toks jausmas taip sunku krūtinėj. Kaip gi nebus sunku, kai grynai viskas ką jie per tiek laiko, per pora metų sukūrė per naują, byra į šipulius ir nebeįmanoma sugrąžinti. Tikrai, nebematė Jaehyun nė trupinio optimizmo šių santykių fronte, nes ant tiek nervuotas buvo, bet neprilygo jo nervai Emmos nervams. Kaip ji tiesiog rėkė per šituos namus, kokius žodžius jam sakė. Bet niekas nekirto žiauriau, nei kad išgirsti, jog nereikia vaikams tokio tėvo.- Aš nemoku adekvačiai elgtis? Rink žodžius, Emma, elgiesi kaip psichopatė ir ko vaikams nereikia tai tokios motinos, kuri nežino kas jai darosi,- suriaumojo pats žingsniuodamas link to miegamojo išsvajoto, kur netrukus prasidėjo tikra betvarkė kai Emma ėmė skubotai dėtis daiktus,- tu tokia neadekvati, paklausyk ką tu šneki,- piktai subumbėjo, bet jį užpiso tiesiog visa šita situacija ir jis taip naudodamasis jau savo vyriška ir ne tik jėga pagavo Emmą ir atrėmė ją į sieną, o jo delnas taip šlykščiai jos kaklą apglėbė, kad ji nesipriešintų. Dabar jų veidai buvo centimetrų atstumu, bet žvilgsniai absoliučiai jiems būdingos aistros nenešė, o kaip tik tokį didelį pyktį ir neigiamas emocijas. Jei Emma taip norėjo, kad jis būtų isterikas ir neadekvatus jis tikrai taip pasielgs, kad visus įmanomus lūkesčius atpirktų.- Jei aš nematysiu savo vaikų, Emma, patikėk, tu juo labiau jų nepamatysi. Ne tau tikrai suknistai spręsti, kur jie gyvens,- taip piktai, labai agresyviai šnekėjo, spausdamas po truputį merginos kaklą,- tu esi neadekvati, įsikalk tai į savo galvą, gerai? Vienintelis dalykas, kurį gerai moki, tai suknistai žliumbt. Pabandyk, gal padės pradėt mąstyt kaip normalus žmogus mąstytų,- ir paleidęs Emmą pažvelgė į ją kiek normaliai žengęs žingsnį atgal,- negaliu patikėt, kad aš suknistai kūriau šeimą su tokia beprote,- dusliai ir karčiai nusijuokęs tiesiog apsisuko ir po gerų poros minučių tik pasigirdo buto durų trenksmas, bylojantis, kad ties čia jų santykiai ir pasibaigė. O juokingiausia, kad abu gailėsis to jau po poros dienų.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:04 pm

Emma vaikščiojo po kambarį, bandydama susirinkt viską kuo greičiau, bet realiai net nesugebėjo mąstyt normaliai, norėjo tik išeiti, bet teko jai sustabdyt savo veiksmus, kai buvo prie sienos priremta savo vyro ir teko jam į akis pažiūrėti. Išties negalėjo patikėti tuo kas vyko, tiesiog klausėsi kiekvieno žodžio ir jautė, kad sunku kvėpuot darėsi, nes nebuvo Jaehyun rankos ant Emmos kaklo švelniai uždėtos ir Emma pirmą kartą gyvenime su baime žiūrėjo į savo vyrą. Tokia šoko būsena buvo, kad galiausiai net nepasakė nieko ir jam išėjus liko stovėt prie tos sienos, dabar jau pati sau už kaklo susiėmus ir žiūrėdama priešais save. lyg transo būsenoje buvo ir ją į realybę sugrąžino durų trenksmas, kuris Emmą privertė net krūptelėti. Tada ir atėjo suvokimas, kad išties, kas dabar įvyko, tai pabaigos pradžia buvo ir tada jau visos emocijos pasirodė ir toks nekontroliuojamas verkimas prasidėjo, kad tikrai nežinia, kada jis baigsis. Emma priėjus prie lovos susidėjo paskutinius daiktus savo, jau net negalvodama ką ir kodėl, nes nerūpėjo, norėjo dingti kuo greičiau iš čia. Pirmą kartą gyvenime pradėjo gailėtis, kad susitaikė su Jaehyun, ir tikrai paliko butą su mintimi, kad nenori čia niekada grįžti.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:04 pm

Emma susirašinėjo su vyru savo namo važiuodama, vis atrašydama jam, kai tekdavo kamštyje pastovėti ar prie šviesoforo sustoti, bet vis tiek galiausiai pirma grįžo. Pasistačius automobilį nuėjo buto link, įėjusi į vidų nusimovė batus, nusivilko paltą, kai prie jos Bloo pribėgo, kuris matėsi pasiilgęs šeimininkės ir jos dėmesio buvo. Emma paglostė, pamylavo jį, o tada jau dviese nuėjo jie į svetainę, kurioje auklė su vaikais žaidė kažką labai susikaupę. Pasisveikino Emma su vienu pipiru, pabučiuodama jį, tada su kitu, o paskui jau su aukle pokalbį užmezgė. Išklausinėjo kaip sekėsi šiandien, ką vaikai valgė, ar miegojo, kiek miegojo, kur buvo, nes kaip visada Emmai reikia kiekvieną detalę žinoti, o tada jau išlydėjo auklytę ir prisėdo pati ant sofos, pasiimdama Lucą ant kelių savo, kadangi jis nuo mamos neatstojo, kai tuo tarpu Arielle buvo savo nauju žaislu užsiėmusi, tai per daug dėmesio į mamą nekreipė, turbūt labiau tėčio grįžtant laukė. Laikydama Lucą, kol jis mamai pešė plaukus apsimesdamas, kad tik glosto, Emma paskambino savo mamai ir susitarė, kad ne už ilgo atvažiuotų ji vaikų susirinkti.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:04 pm

Jaehyun tikrai negalvojo, jog darbo diena būtent taip pasibaigs, kaip pasibaigė šį kartą. Nemėgo jis netikėtų dalykų, juo labiau nemėgo, kai Emma į jo darbą įpinta būdavo. Stengėsi atskirti šias dvi savo gyvenimo dalis, nes tiesiog taip geriau, o ir beje nenorėjo kišti žmonos į šią savo nelegalią pusę. Todėl ir nekentė, kai apie ją šnekėdavo kas darbe, o šiandien tai įvyko. Vienas iš bičų, kurio ir tai nemėgo Jaehyun, prabilo, kad gražūs žmonos papai. Aišku, nesuprato apie ką jis, nes Jaehyun tai žinojo for a fact, kad išvis neturi to darbuotojo savo instagramo followerių sąraše, tai garsiosios mandarinų nuotraukos nematė. Bet netrukdė nežinojimas iškart taip stoti į kovą, kad ką tu čia spangsti. Tada ir pasigirdo visi "tu dėmesio žmonai nerodai, kad ji kaip kekšė instagrame" ir panašiai, o tai jau išvis įsiutino Jaehyun ir jis taip piso į snukį tam lavonui, kad tikrai iš jo tik lavonas liko. Na, atjungė tiesiog jį ir susinervavęs išvažiavo namo. Užpiso jį. Todėl vos tik įsėdęs į automobilį parašė Emmai, išsiaiškindamas kas kur kaip. Tikrai visas įsiutęs buvo, kad taip drįsta apie jo žmoną šnekėt, o ką jau šnekėt ir kad Emma pati įkėlė tokią nuotrauką, rodydama pasauliui tai, kas priklausė matyti tik jo akims. Pagaliau pasiekęs namus nusispyrė sportbačius ir pajudėjo link svetainės, kur jau sėdėjo mylimoji su vaikais.- Ar seniai grįžai? Parašei mamai?- paklausė priėjęs ir pabučiuodamas taip Emmą, tuo pačiu paimdamas Arielle, nes jau nebeįdomu žaislas, tėtis dabar visą dėmesį pasiglemžė. Pamylavęs Arielle ėmė žaisti su ja, taip dabar ją vis kilnodamas į viršų, dėl ko ir jo megztinis trumpas kilnojosi ir matėsi vis jo itty bitty waist.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:04 pm

Emma tikrai iki galo nesuprato, kas blogai su ta nuotrauka buvo, juk ne šiaip namie prieš veidrodį papus išvertus fotografavosi, tiesiog, fotosesija vyko. Gražios nuotraukos gavosi, o dar ir reklamai panaudotos bus, tai išvis laiminga buvo, kad vėl normaliai į darbo ritmą grįžo ir prasidėjo įvairios fotosesijos, kaip kad anksčiau būdavo. Todėl dabar jau tikrai laukė grįžtančio vyro, kad iki galo viską išsiaiškintų, nes Jaehyun į paskutinę žmonos žinutę nieko neatrašė, o į ją atsakymų labiausiai Emma norėjo. Su šypsena veide pasitiko savo meilę, kai jis grįžęs namo iškart pas šeimą atėjo. Atsakius į bučinį toliau sėdėjo laiminga, savo mažąjį vyrą apsikabinus, kol priešais šeimos tėtis pradėjo su namų princese žaisti, demonstruodamas tuo pačiu žmonai viską, ką gražiausią turi,- ne, neseniai, prieš penkiolika minučių maždaug,- atsakė, pradėdama glostyti Luco galvą, kai jis prie mamos prisiglaudė, savo mažom rankom jos kaklą apsikabindamas,- paskambinau jai. Labai apsidžiaugė ir manau, kad greitai čia bus, nes sakė, kad kuo daugiau laiko su vaikais praleist nori,- nusijuokdama pasakė, kad jos mama tokia užsivedus ir taip patinka jai močiute būt. Bent ties vienu dalyku pykčių nėra. Nors iš tiesų tai yra, nes Emmos mama spėjo paburbėti ir visada burba, kad per retai su anūkais matosi. Bet nieko, atsigriebti dabar galės, kol tėvai nuo vaikų ilsėsis,- kaip tau sekėsi šiandien? Kas nutiko darbe? Taip ir neatrašei man,- dabar jau Emma pasiteiravo savo vyro.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:04 pm

Jaehyun norėjo bent momentui pamiršti viską, kas vyko ten tam darbe, ir kad išmušė kažkokiam gaidžiui dantis. Tikrai, mažiausiai norisi prisiminti viską per naują, bet žinojo, kad Emmai tikrai įdomu bus ir ji jam grįžus paklaus tai kas ten visgi nutiko. Na, galėjo žinutėje neužsiminti jis apie visą nutikimą, bet jo charakteris tam prieštaravo, o norėjosi Emmai ir parodyt, kad jos toks darbas moka pridaryti problemų Jaehyun. Todėl tiesiog žaidė su Arielle ir davė jai dėmesio, susitelkdamas ties tuo, kol galiausiai leido tiesiog dukrai irgi tiesiog atrasti vietos tėčio glėbyje ramiai, kol jo pačio žvilgsnis jau stebėjo žmoną.- Gerai, tikiuosi, jog gerai vaikai praleis laiką su močiute,- pasakė taip gražiai, kol mergina rankose sugebėjo kabintis visur, kur tik užčiuopė ant tėčio, kad gali kabintis, todėl aiktelėjo Jaehyun kai prie auskarų mažos rankutės prisilietė, teko sudrausmint princesę. Po to jau žvilgsnis vėl mamkai atiteko.- Galbūt ne prie vaikų, meile, gerai? Neatrašiau, nes vairavau, labai sunkus eismas šiandien visą dieną,- atsiduso kaip tikras vyras pašnekėdamas,- neištrynei dar nuotraukos, m? Ar tikrai čia dėl darbo?- dar pabandė paklausti su kukuliu linguodamas, lyg ieškodamas atsakymo "na gerai, pajuokavau", bet nutuokė, kad turbūt negaus tokio.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:05 pm

Aišku, kad Emmai įdomu buvo, kada jai neįdomu dalykai, dar nebuvo gyvenime taip, todėl ir dabar jau iškart klausimais apipylė vyrą, likdama nelaiminga, kad negavo atsakymų, kurių taip smarkiai troško. Bet nieko, pasakė Jaehyun, kad ne prie vaikų, tai palauks ji, dar turės visą vakarą laisvą ir galės vyrą iškamantinėti kas ir kaip ten. Kol tėtis su Arielle kovojo, kad nenurautų ji visų auskarų, tol mama Lucą mylavo, kuris įdomiai ramus. Dažniausiai chill bernas jis buvo, nebent užeidavo psichas. Kaip tik kol Jaehyun vėl kalbėti pradėjo, dabar jau ir pats žmonai klausimus užduodamas, suskambo Emmos telefonas, todėl ji pasiėmė žinutę paskaityt iš mamos, kuri parašė, kad pakeliui jau, bet prieš atrašydama pakėlė akis ir į savo vyrą pažiūrėjo, bandydama dabar suprasti, kodėl jam taip sunku paleisti šią temą,- aišku, kad dėl darbo. Negaliu aš ištrintos tos nuotraukos, pagal kontraktą man priklauso įsikelt vieną, o paskui jau kažkuri bus panaudota reklamai. Nejaugi ten taip blogai, kad nori, jog ištrinčiau?- Dabar jau pati paklausė, vis tiek norėdama išsiaiškinti, kodėl Jaehyun nerimo taip ir siekė, kad nebeliktų nuotraukos tos interneto platybėse. Nors turbūt jau aišku buvo, kad dėl papų viskas, bet Emmai išvis ten toje nuotraukoje tie papai ne pagrindinis akcentas buvo, tai dėl to net ir nesureikšmino įkeldama. Po visko jau tik susimąstė, kai iš vyro žinutės pasipylė, kad gal ten tikrai labai blogai buvo. Nors komentarų negražių nesusilaukė dar kol kas.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:05 pm

Turbūt iš Jaehyun nesureikšmintų tos nuotraukos, o ir tikrai pagirs, kad graži nuotrauka, bet truputį jį kankino mintis, kad per daug žmonės sau leisdavo žiūrėdami į jo žmonos nuotraukas, o tai jį erzino. Erzino, kad jis to negalėjo kontroliuoti, ypač jei Emma milijonams rodo tokius dalykus. Jis norėjo būti savanaudis, sau pasilaikyti tokius vaizdus, o čia dabar žmona dėl darbo visiem viską parodė. Tai kankino jo mažąjį Jaehyun- mintis, kad ne jis vienas svajoja būti įkištas į Bescond vidų.- Ten nėra blogai, Emma, tiesiog manau na... per gerai matosi tavo kokosai? Nežinau kaip gražiai išsireikšt, per daug juos rodai visiems, aš žinau, kad jie labai gražūs ir tu jais didžiuojiesi, bet man skaudu, kad ne mano akims viskas,- padūsauti nusprendė, dabar būdamas mielas ir tikrai stengėsi gražiai bendrauti su savo moterimi, kad tik ji nesuprastų jo klaidingai,- tu žinai, kad aš labai pavydus esu vaizdų, kuriuos rodai fotosesijose,- atsikrenkštė, galiausiai nuspręsdamas dėmesio beibiams duoti, kad jau tuoj išsiskirti turės,- geriau pasakyk ar sudėjai visus reikiamus daiktus?- pasiteiravo, prisėsdamas trumpam, kad galėtų Arielle padėt ant žemės, o pats trumpam paėmė Lucą į savo rankas pamyluoti, kad ir kaip jis žiūrėjo tik į mamą ir jos dėmesio troško.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:05 pm

Klausėsi Jaehyun, kai pradėjo jis aiškinti žmonai, kame problema buvo, galiausiai net lūpas suspausdama, kad juoktis nepradėtų. Matė Emma, kad sunku jam ir kad jis labai gražiai stengiasi viską pasakyt, nenorėdamas kažkaip įžeisti savo moters. Net pati atsiduso, tiesiog galvodama, kaip būtų irgi geriausia atsakyt, nes tikrai nenorėjo, kad jis pagalvotų, Emmai nerūpi kaip jos vyras jaučiasi dėl tokių dalykų. Būtent dėl to, kai prisėdo jis šalia ir Lucą perėmė, Emma neskubėjo dar į klausimą apie daiktus atsakyti. Tiesiog prisislinko arčiau ir pradėjo Jaehyun plaukus glostyti, kol Lucas tiesiog susimąstęs žiūrėjo. Gal pavydėjo, jog mama tėčio, o ne jo galvą glosto dabar,- aš juk nerodau jų specialiai. Man į fotosesiją atėjus aprengia stilistas taip, kaip reikia ir tiek. O galiausiai juk niekada nesu visiškai nuogais papais nuotraukose. Tu vienintelis žinai, kaip ten yra iš tikrųjų ir vienintelis gali kiekvieną vakarą užmigti juos apsikabinęs,- dabar tikrai kaip su vaiku savo šnekėjo, bandydama gražiai jam dalykus paaiškinti, o tada galiausiai pasilenkė ir pakštelėjo į žandą jam,- nesudėjau dar daiktų, einu sudėsiu, o tu įleisk močiutę jei kas, turėtų pasirodyt jau bet kurią minutę,- atsakė ir tada atsistojusi nuo sofos dingo už kampo, o paskui Emmą ir Bloo nusekė, kad nebūtų liūdna jai vienai daiktų krauti.
Atgal į viršų Go down
burundukas
Drag my teeth across your chest to taste your beating heart
burundukas


Darbovietė : coyote ugly DJ
Posts : 6143
Join date : 2009-01-13
Miestas : otempora
Veikėjo išvaizda : Kristina Bazan

jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 EmptyPen. 06 09, 2023 10:05 pm

Tikrai stengėsi jis pasakyti viską kuo gražiau, todėl ir kai Emma taip prisislinko arčiau jo jis suvokė, kad nebus jokių pykčių bereikalingų. Patiko jam, kad glostyti jo plaukus pradėjo, čia tikėtina silpnoji vieta Lee, kurią tikrai žmona žinojo, tai ir dabar labai suveikė tai su nusiraminimu šnekant tokia tema. Nesvarbu net, kad vaikas pavydėti galėjo, nes tiesiog jau tėčiui pernelyg patiko toks žmonos dėmesys. Juk kartais ir tėčiui meilės didesnės reikia.- Gerai, aš žinau, bet tuomet man reikės susisiekti su stilistais kiekvienos tavo fotosesijos, jog neateitų diena, kuomet nuogais papais turėsi pozuot. Jau to tai aš tikrai neatlaikysiu,- jau šimtu procentų tai pasakė, tuo pačiu vyptelėdamas po pakštelėjimo ir nulydėdamas mylimąją žvilgsniu. Po to teko dėmesį vaikams duoti, kurie labai įnirtingai savo šnekta barbasavo, vis įmesdami porą žodžių, kuriuos jau žinojo kaip ištart. Galiausiai pasigirdęs durų skambutis privertė atsidusti Jaehyun ir nueiti įleisti Emmos mamos, su kuria vyras neturėjo geriausių santykių, bet vis tiek toleravo jie vienas kitą. Pats tiesiog ėmė jau rengti pipirus po įleidimo, kad mažiau Emmai dalykų būtų, o tai padaręs tiesiog trumpam paliko butą nueidamas kėdutes sudėti į močiutės mašiną. Tai padaręs dar paglostė savo bolidą, nes visad smagu kai graži švari mašina, net stajakas sukyla, o po to grįžo į butą, jau laukdamas, kad kartu su Emma išlydėtų mamą jos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





jemmos butas - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jemmos butas   jemmos butas - Page 15 Empty

Atgal į viršų Go down
 
jemmos butas
Atgal į viršų 
Puslapis 1516Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» B21 butas
» B12 butas
» N45 butas
» K36 butas
» L71 butas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
O T E M P O R A :: JEMMA-
Pereiti į: