O T E M P O R A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Wining and dining, drinking and driving, excessive buying, overdosing and dying
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 NAMAS in/out

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptySk. 01 16, 2011 8:19 pm

NAMAS in/out Db_127371
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyPir. 01 17, 2011 8:29 pm

Grįžta tas, abejose rankose po maišą kuris tik ir skamba, nuėjo į vidų kojele durytes atsidaręs
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyPir. 01 17, 2011 9:00 pm

Taip labai greitai atsirado čia ir apžiūrėjo namučius.
- Hellou.- šūktelėjo įeidama.
Atgal į viršų Go down
Skye Rexford
like some, love some, trust none!
Skye Rexford


Posts : 3506
Join date : 2009-01-12
Miestas : Otempora
Veikėjo išvaizda : Amber Heard

NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyPir. 01 17, 2011 9:24 pm

atvaro hipiukė paryžius,nuvarius prie durų skambina į jas,kai čia tas brolisatsikraustė tai nebeaxujelina ji,bijo užsiraut, o tai kitaip išlaužtų tas duris :DDD
Atgal į viršų Go down
https://otempora.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 10:57 am

Atlupo duris, prisimerkė, nučekino ją ir linktelėjo, įdavė butelį, griebė už jos peties ir įvilko į vidų, iškišęs galvą nučekino aplinką. Uždarė duris ir atsisuko į Paris matyt suvokęs, kad Nina kažkur pasiklydo
-Labas..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 12:13 pm

Atsivilko apėjusi namus. Nu rimtai pasiklydo. Jau galvojo eis namo ir pamatė R. Sustojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 12:16 pm

Ateina kažkur išsimiegojęs po šešioliktos eilės draugo tūso. Dantyse žolės suktinė, rankoj beveik tuščias brendžio butelys, kad kelias neprailgtų. Prie durų priėjęs namą apžiūri, galiausiai su buteliu duris padaužo.
- Brooke! - Surėkia dar, nemandagu gi taip į namus veržtis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 12:22 pm

ateina brooke stipriai laikydama glėbį gėrimus, žino, kad bass'as kėsinsi į juos :D
- labas! šiaip mano klausa gera, nereikia taip garsiai rėkti :D
nusijuokia
- tave apkabint norėčiau, bet nenoriu butelių paleisti, todėl ataik, pa duosiu :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 12:26 pm

Jau antrą kartą rėkt norėjo, užknisa jį taip ilgai laukti. Bruknę galiausiai pamatęs išsišiepia.
- Aš nerėkiu, tik garsiai kalbu. - Sukikena nuorūką ant žemės numesdamas, dar su batu patraiško.
- Tai gali man butelius duot, sunku tau žiūriu. - Palinksi išsišiepęs vis dar, pasilenkęs prie jos į lūpas pabučiuoja, paklusnus gi yra.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 12:34 pm

brooke atsako į pa, bšk pratęsdama :D
- kaip nors pati palaikysiu, nenoriu, kad tu juos greitai išgertum ir man nepaliktum :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 12:37 pm

- Ką tu. - Nusijuokia atsitraukdamas nuo jos kiek. - Kada matei, kad per greitai išgerčiau ką? - Kilstelėjęs antakį žiūri į ją, tikrina ar bent prisimena kada paskutinį kartą bendram tūse buvo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 12:40 pm

brooke penkias minutes pagalvoja, bet paskui supranta, kad vis tiek nesugalvos :DD
- iš pažįstamų girdėjau :D šiaip nate, pykstu aš ant tavęs, su visom ar visais duodies, o mane pamiršęs visai jau :DD
pasirauko
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 12:45 pm

- Net ne su visais. - pasirauko, netraukia jo berniukai dar. - bet dabar aš visas tavo. - nusijuokia rankas išskleisdamas, maivos neva, butelį dar tuo pačiu kažkur nusviedžia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 12:49 pm

brooke padeda atsargiai butelius ant žemės, bet nėra tikra, kad gerai padarė :D apsidžiaugia lb, kad dbr nate jai priklauso, užšoka ant jo ir apsikabina, kad nenukristų :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 12:52 pm

Nenukrenta vos net, bet susiūbuoja tik. Rankas ant jo ass'o sudeda, gi nenori, kad nukristų. Išsišiepęs visas stovi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 12:58 pm

brooke irgi laiminga, kad bent vienas žmogus ant kurio ji užšoko nenukrito :DD
- o tu stiprus, dažniau pašokinėsiu ant tavęs! :D
pavelia jam plaukus
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 1:00 pm

- nematei mano raumenukų dar. - Nusijuokia mirktelėdamas, pasipurto dar. Nepatinka jam, kai plaukus velia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 1:05 pm

Pasisukęs ir pagaliau pamatęs Ninačką pamojavo, jau norėjo išsiųst planą savo namo, tada priėjo prie sesers kalbančios su aiškiu nevykėliu, bet nieko, šitą jis pasilaikys sau, padavė jam ranką
-Riley
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 1:16 pm

Atmojavo ir apsidairė. Eis tuoj kur nors butelio ieškotis.
- Ril, numesk man ant telo savo namo planą ir aš einu.- palinkčioja.
Trypčioja vietoj.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out EmptyAntr. 01 18, 2011 1:18 pm

Atsisukęs į vaikiną šyptelėjo. Net nelabai įsivaizdavo kas jis toks ir šiaip nelabai norėjo sužinot.
- Nate. - Linktelėjo jo ranką paspausdamas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





NAMAS in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS in/out   NAMAS in/out Empty

Atgal į viršų Go down
 
NAMAS in/out
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» namas.
» NAMAS in/out
» Namas
» Namas
» Namas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
O T E M P O R A :: konteineris-
Pereiti į: